Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM
   
 

 

Strony internetowe gratis

Agencja reklamowa – Co otrzymasz GRATIS?

Ponad 8 letnie doświadczenie związane z promowaniem firm zobowiązuje nas do  świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie. Dowodem tego jest portfolio naszej agencji reklamowej, które zbudowaliśmy ciężką pracą przy udziale zespołu profesjonalistów: programistów, grafików i menadżerów. Składową efektów uzyskiwanych przez firmę, są ludzie, kapitał ludzki, który podejmie najbardziej wymagające zadanie.
Świadczenie usług przez naszą agencję reklamową na najwyższym poziomie to również dodatkowe usługi jakie otrzymają Państwo za darmo. Najważniejszym wskaźnikiem naszej pracy jest Państwa satysfakcja z podjęcia z naszą firmą współpracy.

Podejmując się rozpoczęcia współpracy z nami już na samym początku otrzymają Państwo od nas GRATIS:
- serwer www (przestrzeń do utrzymania stron www, sklepów internetowych, poczty e-mail),
- rejestracja dowolnej nazwy domeny internetowej (doradzimy jaką nazwę wybrać),
- nieograniczona liczba kont pocztowych,
- codzienne kopie bezpieczeństwa,
- kompleksowa pomoc merytoryczna w zakresie obsługi strony www,
- wprowadzenie treści merytorycznych na stronę tzw. copywriting,
- uruchomienie zaawansowanych jak i prostych statystyk odwiedzalności strony.

Agencja reklamowa za priorytet działalności stawia sobie zbudowanie Państwa zaufania jako nowego Klienta, który powierzy nam swoją wizję natomiast my ją z powodzeniem wdrożymy w życie. Stworzymy Państwu warunki ku temu aby Internet przyniósł znacznie większe zyski niż słaba i źle prowadząca działalność Internetową konkurencja.


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony