Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM
   
 

 
 

Nowe funkcje Twojej strony www
 
             
 
 
 
 
 
www
e-mail
 
 
  Od teraz można korzystać
ze wszystkich komponentów
i narzędzi internetowych oraz
dowolnie umieszczać na stronie.
 
     
Celem nadrzędnym jest dobranie takich metod współpracy z klientem aby efekt końcowy tworzenia strony www przyniósł wymierne i oczekiwane korzyści. Firma świadczy szeroko rozumiane usługi powdrożeniowe tak jak support techniczny, wsparcie merytoryczne, opiekę techni- czną kończywszy na pozycjonowaniu stron www i prowadzeniu efektywnych kampanii Google Adwords, w przypadku chęci zdwojenia sił przebicia się na sam szczyt popularności. 10 letnie doświadczenie daje możliwości bezstratnego rozwoju każdego małego i większego biznesu.


Strony internetowe

Czas Internetu i reklamy powoduje to, że firma bez strony internetowej praktycznie nie może istnieć. To za pomocą stron WWW docieramy do naszych klientów przez 24 h/dobę.

W celu pełnego wykorzystania zalet sieci Internet proponujemy wykonanie dla Państwa strony WWW lub wprowadzenie poprawek uaktualnień na istniejącej już witrynie. Wykonywane przez ETCOM serwisy internetowe projektowane są zgodnie z wymaganiami Klienta z zachowaniem najwyższych standardów W3C (World Wide Web Consortium) przy poprawnej walidacji kodu.

XXI wiek jest uznany za "złoty wiek Internetu". Każda działalność i biznes prowadzony w sposób tradycyjny w chwili obecnej staje się wąskim gardłem popytu. Internet i związane z nim inwestycje są najmniej ryzykownymi spośród klasycznych działań rynkowych. Wszystkim naszym Klientom, którzy dopiero zdają sobie z tego sprawę staramy się profesjonalnie uświadomić o potędze jaka tkwi informacji elektronicznej. Doświadczenie specjalistów w naszej firmie umożliwia stworzenie strony www w sposób całkowicie profesjonalny. Większość projektów jakich się podejmujemy składają się z 4 etapów. Ma to na celu maksymalnie usprawnienie przebiegu realizacji i kontroli procesu produkcyjnego strony internetowej.

Tworzenie stron www cennik zindywidualizowane wymagania każdej jednostki są traktowane przez nas za każdym razem adekwatnie do stopia wymagań i oczekiwań. Tak w przypadku tworzenia stron internetowych tanich tzw. niskobudżetowych poprzez systemy specjalne - dedykowane, aż po portale rozrywkowe czy serwisy Biuletynu Informacji Publicznej BIP ośrodków samorządowych, politycznych i wewnętrznych systemów urzędowych. Należy przez to rozumieć, iż nie ma stałego cennika jakim można standardowo posługiwać się. Jako firma wdrażająca strony internetowe ETCOM jest w stanie spełnić wszelkie wymagania klientów chcących przeznaczyć mniejsze środki finansowe na poczet projektowania i tworzenia stron www, serwisów aukcyjnych, stron katalogów tematycznych, portali społecznościowych, lub chcących uruchomić sklep internetowy a kończąc na prostej stronie wizytówce czy szablonie Allegro.

Złóż zapytanie - prócz odpowiedzi otrzymasz cenne wskazówki i sugestie. <KLIK>

 

Wykorzystywane technologie

Specjalizujemy się w budowaniu dynamicznych serwisów internetowych. Zgodnie z Państwa życzeniem udostępnimy łatwy w obsłudze panel do zarządzania treścią strony WWW (CMS ang. Content Management System) lub będziemy za Państwa aktualizować treści na stronie. W swej pracy stosujemy najnowsze technologie.

Nasze projekty charakteryzują się oryginalną grafiką, dzięki której Państwa strona będzie zauważalna pośród innych, już istniejących w Internecie.

 • FLASH
 • PERL
 • PHP
 • AJAX
 • dHTML
 • ASP
 • XML
 • JAVASCRIPT
 • Bazy SQL
 • Oraz wiele innych.
 

  Zobacz nasze przykładowe realizacje

Wycena projektów

Wycena zaprojektowania i wykonania serwisu WWW jest określana indywidualnie, Wpływ na wysokość ceny mają :

 • stopień złożoności witryny
 • liczba podstron serwisu
 • ilość zamieszczonych grafik, zdjęć
 • możliwość dynamicznego tworzenia treści
 • forma dostarczonych materiałów
Niezależnie od tego jaki budżet przeznaczą Państwo na stronę www - jesteśmy przekonani, że znajdziemy odpowiednie i satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

     
Projekt funkcjonalny - jest propozycja rozmieszczenia poszczególnych elementów na stronie www. Na tej podstawie, Klient ocenia swoje wymagania co do wersji finalnej. Jest to podstawa do rozpoczęcia kolejnych czynności projektanckich oraz programistycznych.  

Projekt funkcjonalny

 
Projekt graficzny - jest to dobór do projektu funkcjonalnego szaty graficznej. W ten posób przybiera on coraz pełniej wersję docelową. Na tym etapie istnieje pełna dowolność zmian i modyfikowania w celu uzyskania pożądanego efektu.
 

Projekt graficzny

 
Prototyp - jest efektem współpracy Klienta i naszych specjalistów. Na tym etapie portal jest gotowy pod względem funkcjonalności. Przedstawiony zostaje obraz, który po zaakceptowaniu zostaje poddany ostatniemu zabiegowi.  

Prototyp

 
Pełna implementacja - To wprowadzenie treści graficznych oraz merytorycznych w postaci ruchomych elementów oraz wszelkich składowych informatycznych, które stworzą gotowy projekt. Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb.  

Pełna implementacja


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony