Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM
   
 

 

Tworzenie oprogramowania

Tworzenie oprogramowania


Dostarczamy szeroko pojęte rozwiązania programistyczne na poczet wymagań stawianych przez rynek IT. Tworzymy oprogramowanie stosowane w dostępie Internetowym, dla telefonów komórkowych, dekoderów satelitarnych i intranetowych systemów wewnętrznych firm. Tworzenie oprogramowania a także aplikacje, które powstają w dziale programistycznym tworzone przez utalentowanych programistów są „szyte na miarę” oznacza to iż spełniają wszystkie wymogi postawione podczas projektowania modelu działania aplikacji. Nasza praca nie tylko polega na tworzeniu oprogramowania ale również charakteryzuje się obsługą posprzedażową tj. opieką powdrożeniową oprogramowania, monitorowaniem pracy, świadczeniem pomocy i wsparcia technicznego jak również merytorycznego w postaci szkoleń.

Zobacz wybrane realizacje


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony