Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM
   
 

 

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych


Sklep internetowy jako aplikacja jest efektem kilkuletnich doświadczeń firmy w projektowaniu sklepów internetowych. Proponowany sklep jest potężnym narzędziem stworzonym z myślą o handlu elektronicznym. Zespół programistów dołożył wszelkich starań aby rozwiązanie to, było odpowiednie dla Klientów, ale przede wszystkim by byli z niego zadowoleni również Twoi klienci.


Tworzenie sklepów internetowych to przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zamówień. To jedne z najważniejszych czynników decydujących o jakości aplikacji internetowych. Nasz sklep opiera się na kilkustopniowej strukturze, program posiada kilka warstw ochronnych, które skutecznie bronią dostępu do danych naszych klientów. Takie przygotowanie programu jest dużo bardziej skomplikowane i czasochłonne, ale dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, a to jest dla nas priorytet!


Tanie sklepy internetowe są od teraz w Państwa zasięgu. Sklepy internetowe jako narzędzie sprzedaży bezpośredniej musi zawierać rozbudowany panel administracyjny. Pozwala on na zarządzanie całą zawartością sklepu internetowego. Sprzedawca może edytować strony WWW, nowości, wprowadzać produkty, załączać zdjęcia itp.
System udostępnia rozbudowany mechanizm zarządzania transakcjami, umożliwia definiowanie statusów realizacji zamówienia, pozwala na przeglądanie historii zakupów klienta, sprawdzenie obrotów z klientem, generowanie faktur czy zarządzanie stanami magazynowymi.

Obejrzyj Przykładowe realizacje


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony