Programowanie systemów informatycznych

Aplikacje dedykowane

Świadomość konieczności rozwoju wśród klientów indywidualnych, mikro i makro biznesu powoduje rosnące zapotrzebowanie na niestandardowe rozwiązania informatyczne.

Spersonalizowane oprogramowanie to takie, które spełnia ściśle określoną rolę np. w zakresie usprawniania procesów biznesowych. Przekaż nam swoje założenia a nasi inżynierowie doradzą Ci jakie technologie i rozwiązania zastosować, aby Twoja aplikacja była funkcjonalna i intuicyjna.

Doświadczenie naszego zespołu przy bardzo zróżnicowanych systemach i aplikacjach pozwala nam kreatywnie myśleć i rozwiązywać problemy z pozoru niemożliwe. Dzięki temu możesz liczyć na to, że otrzymasz od nas produkt wyczerpujący wszystkie założenia funkcjonalne wsparty stabilną i nowoczesną technologią przy zachowaniu skalowalności rozwoju w przyszłości.

Przebieg Współpracy

Tak wyglądają standardowe etapy współpracy
01
KONTAKT

Zadzwoń lub napisz do nas
wiadomość z informacjami

02
ANALIZA

Analiza potrzeb
dobór technologii

03
SPECYFIKACJA

Przygotujemy dla Ciebie
specyfikację ofertową

04
WDROŻENIE

Programowanie, testy
analiza, optymalizacja

Przygotowanie do współpracy

Im lepiej poznamy Twoje potrzeby tym lepszy produkt otrzymasz.
ROZPOZNANIE POTRZEB

Dobra specyfikacja to podstawa dobrego projektu. Oferujemy darmowe konsultacje i organizujemy spotkania mające na celu omówienie zagadnienia.

REALIZACJA HARMONOGRAMU

Pozostajemy w stałym kontakcie informując o przebiegu prac a w przypadku konieczności prosimy o akceptację poszczególnych etapów.

SPECYFIKACJA FUNKCJONALNA

Dobra specyfikacja to podstawa dobrego projektu zawieramy w niej funkcje i rozwiązania wraz z makietą wizualną / diagramem powiązań.

PREZENTACJA ON-LINE

Po osiągnięciu 100% zakresu specyfikacji wykonujemy testy i publikujemy on-line gotowy produkt.

KOMPLETNA SPECYFIKACJA

Kompletna specyfikacja daje możliwość określenia dokładnego harmonogramu prac, czasu realizacji i budżetu.

ZAKOŃCZENIE PRAC

Otrzymasz ponadstandardowy okres gwarancyjny a także opiekę powdrożeniową. Wszystko po to aby potwierdzić jakość naszych usług, dać Ci satysfakcję i spokojny sen.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Nawiązujemy formalnie współpracę. Rozpoczynamy projektowanie grafiki a w następnej kolejności programujemy.

OPIEKA POWDROŻENIOWA

Możesz liczyć na naszą dożywotnią pomoc i wsparcie techniczno-merytoryczne w zakresie produktów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jeżeli nie jesteś pewien czy aplikacja dedykowana to produkt dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do biura osobiście lub możesz zadzwonić, napisać wiadomość. Zapoznamy się z Twoim pomysłem i zaproponujemy najlepsze, optymalne rozwiązanie. Wycenę projektu przygotujemy dla Ciebie za darmo.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.