Identyfikacja wizualna

Budowanie Świadomości Marki

Filarem dla marki jest jej nazwa, logo i slogan – elementy te występują w każdej formie reklamy i to one zapadają w pamięć potencjalnym klientom. Ważne jest zachowanie spójności i równowagi na płaszczyźnie logo / strona internetowa / identyfikacja wizualna.

  • NAZWA, LOGO, SLOGAN
  • WIZYTÓWKI, BROSZURY, BANNERY
  • PAPIER FIRMOWY, KOPERTY, TECZKI OFERTOWE
  • KATALOGI, ROLL-UP’Y, SKŁAD DTP

Aby zapewnić dynamiczny rozwój Twojej firmy szczególnie ważnym elementem jest zaprojektowanie identyfikacji wizualnej.  Identyfikacja wizualna to jeden z kluczowych elementów w celu stworzenia silnej i rozpoznawalnej marki oraz nawiązania komunikacji pomiędzy Twoją firmą a klientem. Podstawowym elementem kreowania tożsamości marki będzie projekt graficzny logo firmy.

Zadbaj o swój wizerunek, to naprawdę ważne

Jak Cię widzą, tak o Tobie mówią

Znajomość zasad projektowania grafiki reklamowej a także śledzenie trendów przez naszych specjalistów gwarantuje wyjątkowe i oryginalne pomysły. Przed rozpoczęciem prac projektowych weryfikujemy i analizujemy Twoje potrzeby, tak aby trafić idealnie z projektem graficznym.

Logo to zbiór wszystkich elementów grafiki i tekstu, natomiast logotyp to przeważnie część logo i jest nią np. sam tekst, nazwa pisana.

To całościowe kreowanie wizerunku firmy w skład, którego wchodzi m.in.: logo, kolorystyka, krój pisma, wygląd budynków, wystrój wnętrz, opakowania produktów.

Jest to zbiór informacji dotyczący opisu i budowy logo, elementów składowych, kolorystyki wraz z przykładami jego poprawnego zastosowania na tłach.

Identyfikacja wizualna

Oferujemy możliwość zamówienia wybranych elementów identyfikacji wizualnej
Logo

Graficzne, pisane

Wizytówki

Wersje Lux i Soft

Papier firmowy

Do druku ofert

Broszury

Ulotki, katalogi

Koperty

Z kolorowym nadrukiem

Teczki ofertowe

Na dokumenty

Duży format

Roll-up, plakat, banner

Druk

Każdy format i nakład

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.