desktop
Wysyłaj wiadomości do klientów i informuj ich o nowych produktach

Mailing i systemy typu newsletter

Mailing to nowoczesny sposób skutecznego dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Usługa ta daje szerokie pole do wykorzystywania różnego rodzaju form komunikacji z klientem takich jak prowadzenie kampanii mailingowych, wydawanie newsletterów czy sprzedaż on-line.

Nasza firma nie tylko może pomóc Państwu pozyskać nowych klientów, ale poradzi jak dzięki tej usłudze budować dobre relacje z dotychczasowymi klientami tworząc więź z firmą oraz lojalność względem jej produktów i usług. Bezsprzecznym atutem mailingu jest jego duża skuteczność oraz stosunkowo niskie koszty.

Dlaczego nasze narzędzie do wysyłania mailingu ?

Twoja oferta trafi na skrzynki pocztowe do konkretnego targetu odbiorców jaki zadeklarujesz przed wysyłką

Każdego dnia skrzynka pocztowa internauty zapełnia się sporą ilością wiadomości. Wiele z nich to korespondencja niechciana i traktowana jako spam, który obok wirusów stanowi zmorę dzisiejszego Internetu. Dlatego bardzo ważne jest, aby stworzyć taką wiadomość, która zainteresuje odbiorcę i na wstępnie nie zostanie potraktowana jako wiadomość-śmieć. Przygotowanie profesjonalnie wyglądającego listu e-mail to dopiero połowa sukcesu i na nic się nie zda jeśli będzie kierowany „na ślepo” bez uwzględnienia segmentacji rynku. Za pomocą naszych narzędzi profesjonalnie stworzysz wiadomość e-mail do ściśle określonych odbiorców.

Funkcje naszego narzędzia do mailingu

System obsługi wysyłki masowej oferuje kilka wariantów i możliwości przesłania wiadomości
  • Wysyłanie mailingu reklamowego do Twoich obecnych i potencjalnych klientów.
  • Dzielenie użytkowników na różne grupy.
  • Tworzenie rożnych wersji tego samego newslettera.
  • Wysyłanie mailingu o określonej porze.
  • Prosty sposób kompozycji mailingu wykorzystujący przygotowane wcześniej szablony.
  • Statystyki mailingu (ilość wiadomości wysłanych, ilość wiadomości przeczytanych, ilość kliknięć na linki wewnątrz wiadomości).
  • Dodatkowa strona za pomocą której Twoi klienci mogą się zapisać lub wypisać.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.