Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM


Funkcje naszego narzędzia do mailing

Wysyłanie mailingu reklamowego do Twoich obecnych i potencjalnych klientów.
Dzielenie użytkowników na różne grupy.
Tworzenie rożnych wersji tego samego newslettera.
Wysyłanie mailingu o określonej porze.
Prosty sposób kompozycji mailingu wykorzystujący przygotowane wcześniej szablony.
Statystyki mailingu (ilość wiadomości wysłanych, ilość wiadomości przeczytanych, ilość kliknięć na linki wewnątrz wiadomości).
Dodatkowa strona za pomocą której Twoi klienci mogą się zapisać lub wypisać.

 


Mailing.

Mailing to nowoczesny sposób skutecznego dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Usługa ta daje szerokie pole do wykorzystywania różnego rodzaju form komunikacji z klientem takich jak prowadzenie kampanii mailingowych, wydawanie newsletterów czy sprzedaż on-line.

Nasza firma nie tylko może pomóc Państwu pozyskać nowych klientów, ale poradzi jak dzięki tej usłudze budować dobre relacje z dotychczasowymi klientami tworząc więź z firmą oraz lojalność względem jej produktów i usług. Bezsprzecznym atutem mailingu jest jego duża skuteczność oraz stosunkowo niskie koszty.

Dlaczego nasze narzędzie do wysyłania mailingu?

Każdego dnia skrzynka pocztowa internauty zapełnia się sporą ilością wiadomości. Wiele z nich to korespondencja niechciana i traktowana jako spam, który obok wirusów stanowi zmorę dzisiejszego Internetu. Dlatego bardzo ważne jest, aby stworzyć taką wiadomość, która zainteresuje odbiorcę i na wstępnie nie zostanie potraktowana jako wiadomość-śmieć. Przygotowanie profesjonalnie wyglądającego listu e-mail to dopiero połowa sukcesu i na nic się nie zda jeśli będzie kierowany "na ślepo" bez uwzględnienia segmentacji rynku. Za pomocą naszych narzędzi profesjonalnie stworzysz wiadomość email do ściśle określonych odbiorców.

 

 

 


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony