Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOMTIMMIRO Dla Biznesu : Strona internetowa będąca startup'em większej platformy B2B. Celem projektu jest zainteresowanie potencjalnych inwestorów i kontrahentów możliwościami docelowej platformy. Celem TIMMIRO jest pomoc mikro, małym i średnim firmom w zakresie budowania podaży, kreowania marki i wizerunku w Internecie a także podniesienie świadomości rynkowej współuczestników projektu.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
Projekt w realizacji...

Blu Hotel : Oferuje komfortowe pokoje jedno i dwuosobowe wyposażone w 40" telwizory LCD. Hotel zapewnia przestronne miejsca parkingowe. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie lasu i szybkiej infrastruktory drogowej. Blu Hotel dysponuje przestrzenią konferencyjno-eventową oraz restaurację dla gości.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.bluhotel.pl

Thai With Pictures : Platforma elearningowa do nauki języka tajskiego na zasadzie obrazów i skojarzeń. Nauka może odbywać się zarówno na zasadzie słowniczka "znajdź słowo i zapamiętaj" jak również można prześledzić poszczególne działy tematyczne. W skład materiałów wchodzą wysokiej jakości zdjęcia, pliki audio i video. Serwis skierowany jest do osób anglojęzycznych i posiada trzy plany taryfowe dostępu.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.thaiwithpictures.com

Odkurzacze Kolumnowe Lindhaus Dystrybutor : Zajmuje się sprzedażą profesjonalnych środków i urządzeń do sprzątania. Lindhaus został wybrany przez kilka prestiżowych organizacji takich jak Amerykański Biały Dom, jak również inne frakcje rządu USA. Maszyny Lindhaus zostały uznane za najlepsze pod względem jakości i ceny, wydajności filtracji, wykonania, niskiego poziomu hałasu, wytrzymałości i niskiego zużycia energii.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.odkurzacze-kolumnowe.pl

KupieSzkode.pl : Oferuje swoim klienton szybką wypłatę ustalonej kwoty w zamian za przejęcie wierzytelności na siebie. W ten sposób osoba poszkodowana otrzymuje dodatkowe środki nie ujęte we własnej sprawie odszkodowawczej bez konieczności angażowania się w żmudne i czasochłonne procedury formalno-urzędnicze.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.kupieszkode.pl

ARKADIA PARK Deweloper : Od 2005 r. projektuje komfortowe i funkcjonalne mieszkania, domy szeregowe oraz lokale handlowo-usługowe. Oddał do użytku prawie 120 domów szeregowych i 150 lokali mieszkalnych. Od 2015 r. realizuje największą w Nowej Soli inwestycję mieszkaniową pod nazwą Osiedle Paderewskiego, która obejmuje budowę 215 mieszkań. W 2018 roku rozpoczął realizację nowej inwestycji pod nazwą Osiedle Fredry, obejmującej budowę 75 lokali.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.arkadiapark.pl

Fundacja Pan Hilary : Dba o prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Celen fundacji jest m.in. przeprowadzanie badań wzroku pod kątem wykrywania chorób układu wzrokowego. Wspomaganie działań z zakresu diagnozowania schorzeń wzroku oraz prowadzenie działalności informacyjnej i szkoleniowej w zakresie ochrony wzroku.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.pan-hilary.pl

CAMPING FAMILY : Atrakcyjny obiekt letniskowo-wypoczynkowy zlokalizowany u podnóża słynnego Geoparku oraz Parku Mużakowskiego w zachodniej części kraju. Do dyspozycji gości są komfortowo wyposażone drewniane domki letniskowe z pełnym aneksem kuchennym, łazienką, sypialnią oraz szybkim dostępem do internetu i z TV satelitarną. Klienci chwalą obiekt również za komforotwą obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://campingleknica.com

PRECISION Technik : Projektuje i wytwarza wysoce precyzyjne przyrządy kontrolne stosowane m.in. na liniach produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym. Strona internetowa prezentuje ofertę w trzech wersjach językowych a także posiada ultra szybkie formularze do komunikacji z potencjalnymi klientami. Strona jest również całkowice zoptymalizowana w zakresie wyświetlania na urządzeniach przenośnych typu smartfon, tablet.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.precisiontechnik.de/pl/

DAREK Auto Szyby : Firma o długoletnim stażu specjalizuje się w zakresie wymiany szyb samochodowych. Do wachlarza usług można zaliczyć demontaż starych i montowanie nowych certyfikowanych szyb do aut osobowych, busów, pojazdów ciężarowych, rolniczych i specjalnego przeznaczenia. Firma zapewnia również serwis w zakresie regeneracji uszkodzonych szyb z dojazdem do klienta.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.darek-autoszyby.pl

Wodny Swiat : Stacjonarny sklep zoologiczny został założony w 1983 roku. Rosnąca konkurencja oraz zapotrzebowanie rynku wymogło aby wejść mocniej na rynek internetowy. W związku z tym została zaprojektowana dedykowana wizerunkowa strona internetowa oraz ultra nowoczsny sklep internetowy.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.wodny-swiat.eu

SPITI Deweloper : Specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym i realizowaniu inwestycji pożytku publicznego. W związku z prowadzonymi inwestycjami została opracowana specjalistyczna strona internetowa posiadająca mechnizmy: zarządzania indywidualnymi lokalami, nadawanie im kompletnych cech, opisów, statusów oraz cen lub załączników PDF. System do zarzadzania nieruchomościami z możliwością integracji i prawie nieograniczonej możliwości rozbudowy pod nadchodzące plany inwestycyjne dewelopera.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.spiti.pl

Nibylandia S.C.: Zespół żłobków i przedszkoli na terenie województwa lubuskiego. Założeniem projektu było skomasowanie informacji o wszystkich placówkach na jednej zbiorczej stronie www. W zakres informacji wchodzi m.in. wspólna baza dokumentów do pobrania, plany zajęć i harmonogramy godzinowe. Strona www jest w pełni responswyna i dostosowana do wymagań wyszukiwarki Google.

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, RWD, xHTML

 
http://nibylandiasc.etcom.pl/

ARTI Met : To nowoczesne i tradycyjne ogrodzenia metalowe, które sprawdzają się zarówno w miejscach publicznych jak i prywatnych. Spełni marzenia i zrealizuje wymagające zamówienia. Produkuje i tworzy, a przede wszystkim dzieli się wiedzą ekspercką i doświadczeniem by realizowane zamówienie było trwałym i pełnowartościowym elementem każdej nieruchomości.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, RWD, xHTML

 
http://www.arti-met.de

JN FINANSE : Biuro usług rachunkowo-księgowych posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe. Celem strony internetowej jest zbudowanie profesjonalengo wizerunku godnego firmy o tak dlugim stażu w swojej specjalizacji. Strona www dysponuje narzędziami bezpośredniej komunikacji klienta - jest to inteligentny formularz zlokalizowany już na stronie startowej.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.jnfinanse.pl

VENKE : Celem firmy jest kompleksowe świadczenie usług w zakresie systemów wentylacyjnych. Oferuje profesjonalne doradztwo oraz montaż. Klientom oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb w zakresie wentylacji, rekuperatorów, filtrów czy kompletnych gotowych instalacji.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.venke.pl

INSURIS : Profesjonalne pośrednictwo przy zawieraniu każdego rodzaju ubezpieczeń, ponadto zajmuje się doradztwem kredytowym. Bogata wiedza, doskonała znajomość rynku a także wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem to gwarancja wysokiej jakości usług.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.insuris.pl

Hurtownia Stępień : Specjalizuje się w dystrybucji artykułów spożywczych, chemii gospodarczej i pochodnych. Obsługuje kontrahentów z zachodniej częsci kraju dysponując kilkoma tysiącami pozycji asortymentowych. Ponadto na zamówienie kontrahentów importuje produkty zza granicy.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.hurtowniastepien.pl

Wagner Factory : Biuro projektów budowlanych i wykonawca. Specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Nowocześne skrojona strona internetowa prezentuje spektrum usług świadczonych przez firmę, dając tym samym poczucie świeżości i świadomości w istnieniu nowoczesnych technik budowlanych.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.wagnerfactory.pl

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. : Dynamiczna ekspansja na rynki zagraniczne wymagała przygotowania nowej wizerunkowo-produktowej strony internetowej. Serwis prezentuje rozszerzoną grupę produktową ujętą w 10 wersjach językowych. Klienci mogą zgłaszać zapytania na konkretne produkty za pośrednictwem ponad 60 dedykowanych formularzy.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, HTTPS, MySQL, xHTML

 
https://www.fttwolbrom.com

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Sulechowianka" : To nowoczesny obiekt sportowy, kryty basen a także główny administrator takich obiektów jak: stadiony miejskie, Port w Cigacicach, koordynator rozgrywnek Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Organizator i koordynator zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie gminy Sulechów.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.osir.sulechow.pl

Kundalini Art : Strona internetowa artysty malarza zawiera galerie zdjęć obrazów, moduł bloga z możliwością komentowania. Dodatkowo strona została wzbogacona o funkcję koszyka sklepu internetowego dzięki czemu można w bardzo łatwy sposób składać zamówienia na wybrane obrazy.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.kundalini-art.pl

Fundacja Pomocy Poszkodowanym przez Koncern Volkswagen AG powstała, aby wspierać wprowadzonych w błąd właścicieli samochodów z silnikami, które nie spełniają norm na zawartość w spalinach toksycznego tlenku azotu oraz dwutlenku węgla. Fundacja chce pomóc poszkodowanym właścicielom oszukanych samochodów połączyć swoje siły oraz wspólnie wywalczyć należne rekompensaty.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.dieselgate.com.pl/

Maszyny Do Lodów : Jedna z najlepszych firm w zachodniej Polsce, działa od 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży, naprawie oraz serwisowaniu urządzeń chłodniczych. Podstawę działalności stanowią sprzedaż, naprawa, serwis maszyn do lodów, frezerów do lodów tradycyjnych, gałkowych. Oferuje usługi serwisowe na bardzo wysokim poziomie technicznym.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.maszyny-do-lodow.pl/

Zakład Stolarski Krzysztof Maciejewski : na rynku istnieje od 1968 roku. Jest to firma pokoleniowa z wieloletnim doświadczeniem. Założycielem był Tadeusz Maciejewski. Obecnie pracownię prowadzi (syn) Krzysztof Maciejewski, który posiada certyfikat mistrza stolarskiego. Cechami wyróżniającymi zakład jest: surowiec, zaplecze, dbałość o detale i trwałość produktu.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.stolarstwo-maciejewski.pl/

Konsulat Republiki Słowenii : Umacnianie stosunków dwustronnych między Republiką Słowenią
i Rzeczypospolitą Polską w sferze polityki, gospodarki, kultury oraz w innych dziedzinach należących do wspólnych interesów. Informacje o konsulu i ambasadorze zaprezentowane
na typowo urzędowej stronie responsywnej.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.sloveniazg.pl

FENSTER DIRECT : Branża budowalana - sprzedaż okien, drzwi, parapetów akcesoriów dla"inteligentnego domu". Przedsiębiorstwo w ramach dopełnienia oferty i podnoszenia jakości świadczonych usług dysponuje ogólnokrajową siecią monterów. Dla strony www został zaprojektowany koszyk zamówień a także panel obsługi kontrahentów.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.fensterdirect.de

ENTERMATIC Polska : Dostarcza najwyższej jakości produkty dla branży budowlanej. Oferuje wiedzę specjalistyczną, świadczy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniej technologii dla Twojego domu.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.entermatic.pl

Safety Performance Functions : Wielopłaszczyznowy system do pobierania i przetwarzania dużych ilości danych (podnoszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym). Skomplikowany system został ubrany w lekką grafikę w celu intuicyjnego zarządzania projektami. System posiada umiejętność prezentowania danych w postaci wykresów 3D w pełni zarządzanych przez użytkownika oparte na autorskich bibliotekach.

Technologie: Ajax, CSS, autorskie biblioteki 3D, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.spftool.com

Osiedle Wiosenny Zakątek : Zostało zaprojektowane w oparciu o szereg nowoczesnych rozwiązań umożliwiających minimalizację kosztów utrzymania oferowanych przez Nas domów. Dzięki zastosowanej technologii i materiałom dostosowanym do wytycznych NFOŚiGW dla budynków niskoenergetycznych w standardzie NF 40.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.wiosenny-zakatek.pl

ATR Comarch Partner : Działa na rynku od 1996 roku i zdobyło wiedzę oraz doświadczenie pozwalające prowadzić projekty wdrożeniowe w branży produkcyjnej i usługowej. Klienci mogą mieć pewność, że zostaną potraktowani indywidualnie, bo firma nie uznaje podejść szablonowych. Zdaniem pracowników najistotniejsze jest właściwe rozpoznanie tego, co wyróżnia firmę w jej codziennym działaniu.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.atr.com.pl

Neon Light : Producent liter przestrzennych, kasetony, pylony, totemy, oraz wszelkie formy, które można wykonać z plexi, pcv, aluminium i stali. Do kręgu odbiorców należą sieci sklepów, przedsiębiorstwa przemysłowe, banki, stacje benzynowe, kina, duże centra sprzedaży oraz odbiorcy indywidualni.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.neon-light.pl

SportPferde KOPACZ : ośrodek szkolenia koni skokowych, który osiągnął wiele znaczących sukcesów sportowych w Europie. Strona opracowana w najnowszym trendzie i w pełni kompatybilna z urządeniami mobilnymi. Serwis posiada moduł aktualności, recenzji a także galerii zdjęć powiązanych z kanałem YouTube.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.sportpferde-kopacz.com

Studio Kraina Tańca : Ośrodek szkolno-rozwojowy oferujący szeroki zakres zajęć ruchowych na bazie popularnych stylów tanecznych. Studio ofertę kieruje do placówek dydaktycznych a przede wszystkim bezpośrednio do dzieci i młodzieży. Opracowana strona internetowa nie ma sobie równych w branży usług taneczno-ruchowych a przede wszystkim wyróżnia się na tle konkurencji.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.kraina-tanca.pl

Interior Makeovers : Firma reprezentująca branżę usług remontowo budowlanych. Strona w całości została przygotowana na rynek angielski w pełnym 100% tłumaczeniu. Rolę przewodnią strony www buduje pełnoekranowy slider pełniący dialog i formę bezpośredniej komunikacji z potencjalnym klientem.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://interiormakeovers.etcom.pl

Akademia Talentów Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole : Najnowsza placówka szkolno-dydaktyczna w Zielonej Górze. Strona internetowa jest podzielona na kilka frakcji tematycznych: dział informacji ogólnych, zbiór informacji o przedszkolu oraz szkole podstawowej. Serwis dodatkowo posiada indywidualne układy planów zajęć oraz moduł aktualności zaprezentowany bezpośrednio na stronie głównej.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.akademia-talentow.pl

TORA System : Oferuje m.in. bramy garażowe Normstahl, automatykę do bram, drzwi boczne, bramy przemysłowe oraz doki przeładunkowe. Strona internetowa charakteryzuje się wysoką dynamiką i bazuje na efektownych animacjach w obrębie slidera - nagłówka, elementów grafiki zdjęć a także zawiera czytelne drzewo produktów, które stanowiło jeden z priorytetów.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.torasystem.pl

ANDELLS Rental : Wypożyczalnia luksusowaych aut sportowych nie zabraknie w niej takich marek jak: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, BMW i AUDI. Słowo Ferrari powoduje dreszcz emocji i w podobny sposób budowane są emocje na wysokiej jakości projekcie graficznym strony. Przygotowany projekt oddaje charakter i klimat jakiego nie powstydziła by się oficjalna strona włoskiego Ferrari czy Lamborghini.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.andells-rental.com

Fundacja Uśmiech Dziecka (Stichting Kinderglimlach): Holenderska fundacja pomocy dzieciom w Europie. Portal jest podzielony na trzy wewnętrzne systemy obsługujące: unikalny profil użytkownika, organizację lub dowolną fundację. Za pośrednictwem portalu każdy rodzaj konta użytkownika może zakładać osobne zbiórki pieniędzy w zależności od reprezentowanej formy prawnej. Wygląd/design i funkcje portalu mają na celu konkurować z największymi portalami europejskimi.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.geefplaza.nl

SAS Meble : Firma SAS rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku jako studio mebli kuchennych oraz wyposażenia sklepów. Lata doświadczeń nauczyły jak produkować solidne i nowoczesne meble, zarówno kuchenne, biurowe oraz sklepowe. Projekt graficzny nowej strony www dodatkowo eksponuje pełnię profesjonalizmu na jaki zasługuje SAS Meble w oczach przyszłych kontrahentów.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.sasmeble.pl

EURICA LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.euricaltd.com

Aktivmed24

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.aktivmed24.pl

Grupa Wędzikowski Spedycja

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.wedzikowski.etcom.pl

Audio Słuch - Aparaty słuchowe

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.audio-sluch.pl

Auto Złoto

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.autozloto.pl

EMTUL

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.emtul.pl

Polska Akademia Szkoleń i Certyfikacji

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.pasic.etcom.pl

OFEOR

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.ofeor.pl

Lokalna Organizacja Turystyczna "Krasnystaw - Wrota Roztocza"

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.lotkrasnystaw.pl

Enter People

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.enter-people.com

Chi-Ka Chinchilla : Producent dysponujący fermą szynszyli i hodowca zarazem. Firma na zamówienie dostarcza wysokiej jakości futro na potrzeby produkcyjne. Pełnoekranowa strona internetowa charakteryzująca się wysokiej jakości fotografiami. Grafika i styl nawiązują do luksusu i przepychu jakim jest wyrób końcowy czyli futro z szynszyli. Ciekawostką jest to, że podstrona z ofertą zawiera dodatkwo koszyk zamówień na wzór funkcjonalności jakie posiada typowy sklep internetowy.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, xHTML

 
http://www.chinchilla.pl

Auto Profi Sp. z o.o. : Reprezentuje szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych. Firma dysponuje m.in. stacją demontażu pojazdów, stacją serwisu mechanicznego, punktem sprzedaży części zamiennych nowych jak i używanych. Dopełnieniem oferty jest pomoc drogowa jak również komis aut używanych. Profesjonalna i specjalistyczna Firma oczekiwała wsparcia w wykreowaniu profesjonalnego wizerunku w Internecie - cel został osiągnięty.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.autoprofi24.pl

ProwadzeDom.com : Multi-tematyczny portal poświęcony zagadnieniom prawidłowego gospodarowania i prowadzenia domowego przybytku. Stanowi bazę firm świadczących sprzedaż produktów i usług bezpośrednio związane z utrzymaniem domu. Priorytetem projektowym było stworzenie intuicyjnej nawigacji, która ułatwi dotarcie do pożądanych informacji w sposób jak najmniej skomplikowany. Efektowny jak na portal informacyjny projekt graficzny odgrywa znaczącą rolę budowania ponadprzeciętności dla serwowanej informacji.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.prowadzedom.com

MojaDietetyczka24 : to strona Poradni Żywienia i Odchudzania z Zielonej Góry. Poradnia wszystkim swoim pacjentom oferuje kompleksową opiekę dietetyczną, usługi z zakresu odchudzania oraz zdrowego żywienia. Strona dodatkowo dostarcza wiarygodne i aktualne informacje żywieniowe. Poradnię i serwis prowadzi Dietetyk z Zielonej Góry Monika Pogoda-Marcinkiewicz.

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://mojadietetyczka24.pl

CE TRADE CO CHINA EUROPE TRADE CO Sp. z o.o. : Priorytetem Firmy są przede wszystkim tańsze, alternatywne produkty oferowane przez europejskich producentów kartonów graficznych. CET jest liderem w zakresie niskich kosztów, stanowi doskonałe źródło europejskich papierów powlekanych, niepowlekanych, samoprzylepnych jak również folii stretch czy np. kartonów metalizowanych.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.cet-co.eu

Phukett Home : Firma wynajmująca komfortowe apartamenty i domy w Tajlandii. Kluczowym elementem były szerokokątne wysokiej jakości zdjęcia prezentujące uroki i niepodważalne zalety egzotycznej wyspy położonej na Morzu Andamańskim. Strona internetowa posiada dodatkowo przejrzysty formularz rezerwacji oraz dwie wersje językowe.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.phuketthome.com

SiG Technik : Dystrybutor maszyn i obrabiarek do drewna. Koncepcja odważna i nowoczesna jakim było zbudowanie przestrzeni drugiego planu, który daje nad wyraz profesjonalny wizerunek. Nagłówek to połączenie szkiców rysunku technicznego z elementami zielonego drzewa przeplatając w to markowe modele maszyn najwyższej klasy. Efekty przenikania promieni słonecznych przez wszystkie warstwy obrazu nadają mu dynamiczny wyraz formy prezentowanego kadru.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.sigtechnik.pl

VICTORIA Dance Club : Hotel, restauracja, klub, obiekty zlokalizowane w woj. Lubuskim. Priorytetem nowej strony www jest profesjonalna promocja marki VICTORIA ujęta w nowoczesnej formie projektu graficznego zaplecione z wyczerpującą informacją merytoryczną. Potencjalny klient poprzez www jest w stanie dokonać rezerwacji loży jak również miejsca noclegowego w hotelu. Dopełnieniem kompoyzcji jest ultra nowoczesny moduł aktualności.

 

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://victoriawww.etcom.pl

SERWUSIK : Portal ogłoszeniowo-aukcyjny skierowany do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Przeznaczony w celu odsprzedaży, kupna lub zamiany przedmiotów i rzeczy jakie należą do galanterii dziecięcej i urządzeń technicznych.

 

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.serwusik.com

CENTRUM BIZNESU Sp. z o.o. : Właściciel i administrator znanego budynku biurowego w Zielonej Górze (znany z racji swojej historii). Obecnie służy jako biurowiec zlokalizowany w samym sercu miasta. Serwis www ma pełnić funkcję reprezentatywną obiektu Centrum Biznesu oraz rolę nośnika istotnych informacji z punktu widzenia władz miasta.

 

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, MySQL, PHP

 
http://www.centrumbiznesu.zgo.pl

Kraina Tańca : Szkoła tańca z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku 4-8 lat. Dopełnieniem oferty jest organizowanie uroczystości komunijnych, szkolnych, przedszkolnych czy urodzinowych. Kraina Tańca poprzez taniec i naukę muzyki trenuje u dzieci pamięć, refleks i zdolność do efektywnej koncentracji. Jako ciekawostka: Projekt graficzny strony został specjalnie narysowy całkowicie od podstaw.

 

Technologie: CSS, JavaScritp, MySQL, PHP

 
http://www.kraina-tanca.pl

Elite Cars S.C. : Dealer aut luksusowych posiadający swoje oddziały w Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Strona dysponuje efektowną pełnoekranową (responsywną) szatą graficzną, która kreuje prestiż i wizerunek Firmy. Logo zaprojektowane w ornamencie w tonacji żółtego złota na bazie odcieni czerni i szarości tła otaczającego.

 

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, MySQL, PHP

 
http://www.deluxecars.pl

KOPACZ ZAUN : Producent stalowych płotów i ogrodzeń kutych na zamówienie jak również seriami. Celem serwisu było skoncentorwanie klienta głównie na produkcie i informacji o rodzajach i modelach ogrodzeń. Projekt grafczny wykononay w liniach prostych, technicznych sprowadzający się do roli tła jako całokształt. Dodatkowym zamówieniem Klienta oprócz strony www jest sklep internetowy.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.kopacz-zaun.de

ALUSTIC Sp. z o.o. : Producent, który w swojej ofercie posiada do dyspozycji systemy profili wysokiej jakości PCV i ALUMINIUM. Posiadanie takiej gamy możliwości pozwala firmie zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania Klientów. Strona www została wykonana w technologi Look&Scrool a to oznacza, że na stronie startowej znajduje się znacznie więcej informacji niż w standardowym kroju typowej strony internetowej.

 

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, MySQL, PHP

 
http://www.alustic.pl

FLEXLIGA : Portal zrzeszający graczy najpopularniejszych gier zespołowych. System umożliwia prowadzenie rozgrywek ligowych na wielu poziomach trudności. Każdy gracz posiada własny edytowalny profil umożliwiający komunikację, prowadzenie rozgrywek i przeglądnie statystyk. Specjalnie dla portalu przygotowano bardzo złożony algorytm umożliwiający wspinanie się w rankingu ligi na podstawie odbytych gier i uzyskanych wyników.

 

Technologie: Ajax, CSS, JavaScritp, MySQL, PHP

 
http://www.flexliga.com

"Zrób To Sam". : Historia firmy sięga 1994 roku, została założona w Zielonej Górze. ZróbToSam zajmuje się produkcją oraz dystrybucją mebli oraz elementów meblowych z drewna i płyt drewnopochodnych. Z doświadczenia w produkcji i w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma charakteryzuje się szeroką i zróżnicowaną stylistycznie linią ofertową. Gama produktowa składa się z mebli kuchennych, biurowych, pokojowych oraz mebli sypialnych.

Technologie: CSS, JavaScritp, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.zrobtosam.zgora.pl

DOORS24 S.C.: Drzwi z klasą. Drzwi łazienkowe, drzwi pokojowe. Dostosowane tak, aby spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Firma dba o to, by co kilka miesięcy wprowadzać nowe modele, tak aby oferta była zawsze interesująca i zgodna z najnowszymi obowiązującymi trendami na rynku.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.doors24.pl

Packshot Express.: Specjalizuje się prezentacji produktów tzw. packshotów. Packshot Express branżowo realizuje foto materiały dla biżuterii, bielizny, nakryć głowy, odzieży, obuwia, toreb, pasków, opakowań różnorodnego przeznaczenia od szkła po tworzywa sztuczne. Studio ma siedzibę w Hornówku k/ Warszawy.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.packshotexpress.pl

DIPOL S.C.: Jest dystrybutorem sprzętu do przekazu sygnału CCTV, WLAN, TV-SAT oraz europejskim producentem anten do przesyłu i odbioru sygnału satelitarnego. Siedziba główna firmy znajduje się w Krakowie a swoje oddziały rozsiane są w większości województw w kraju. Firma posiada również siedziby w krajach europejskich.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.dipolteam.pl

TRAMEC Polska Sp. z o.o. : Jest częścią firmy Tramec s.r.l., jednego z czołowych producentów przekładni mechanicznych i dostawcy rozwiązań napędowych dla przemysłu. Na rynku polskim działa nieprzerwanie od 2002 r., w miejscowości Bojadła koło Zielonej Góry. Zamierzeniem było aby polska strona internetowa powstała na podobieństwo swojej starszej siostry z Włoch - strony internetowej reprezentującej ofertę włoskiego Tramec'a.

 

Technologie: Ajax, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.tramec.pl

EXPRESPACZKA : Portal www brokera kurierskiego. Niepodważlną zaletą serwisu jest bardzo dobrze skonstruowany formularz zamówień oraz panel klienta za pośrednictwem, którego można w pełni kontrolować drogę przesyłki, edytować dane zamówienia, śledzić płatności czy nawet w ostateczności anulować zamówienie. System formularzy jest zaprojektowany w sposób inteligentny dla osób mniej biegłych w obsłudze formularzy internetowych.

 

Technologie: Ajax, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.expresspaczka.pl

Poseł Marek Ast : Przygotowana strona wizerunkowa na zasadzie wizytówki z rozbudowanym działem multimedia, w którym znajdują się najwnosze zdjęcia, wywiady i wystapienia z mównicy sejmowej. Pan Marek Ast jest posłem na Sejm V i VI kadencji. Przewodniczy w Sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych.

 

Technologie: CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.marekast.pl

UNIVERS Konsulting-Edukacja Jacyno i Modzelewski Sp. z o.o.: Rozpoczęła działalność szkoleniową w styczniu 1991 r. Sztandarowym kierunkiem działalności jest organizacja szkoleń i konferencji w zakresie: prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych jak również prawo pracy, handel zagraniczny czy prawo celne. Firma prowadzi własne wydawnictwo w zakresie wyżej wymienionej tematyki.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.univers.com.pl

INTERLAB Sp. z o.o.: Od początku działalności obszar, na którym koncentrował swoje wysiłki była promocja, sprzedaż i serwis na terenie Polski elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej dla szeroko rozumianego rynku telekomunikacyjnego. INTERLAB ma doświadczenie w promocji i dostawach sprzętu dla aplikacji pomiarowych i światłowodowowych.

 

Technologie: CSS, MySQL, PHP

 
http://www.interlab.pl

Moje-Łowy : Największy w Europie portal dla myśliwych. System umożliwia prowadzenie notatek z polowań, zaznaczanie dowolnych obszarów na mapie, punktów i godzin oddania strzału oraz wielu innych parametrów przy pomocy ponad 90 dostępnych dla mapy ikon graficznych. Wszystkie parametry są sprzężone z rozległym systemem statystyk z możliwością porównania z innymi kolegami. Serwis posiada równiez mechanizmy dynamicznej zmiany tła, autoskalowania, autodetekcji stref międzynarodowych, linię czasu, rozbudowany profil.

Technologie: ActionScript, ASP, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.moje-lowy.pl

FARMTRAC Polska : Jest największym polskim producentem ciągników rolniczych. Na polskim rynku funkcjonuje już 12 lat. Ciągniki Farmtrac zostały nagrodzone wieloma nagrodami – w tym prestiżową nagrodą „Maszyny Rolniczej Roku” za model 675 DT – jako najlepiej sprzedający się ciągnik swojej klasie mocy. Na chwilę obecną portal jest wykonany w 13 wersjach językowych oraz posiada zintegrowany sklep internetowy.

 

Technologie: ActionScript, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.farmtrac.pl

Młodzieżowy Dom Kultury : To placówka wychowania pozaszkolnego zajmująca się edukacją o charakterze artystycznym i politechnicznym. Celem ośrodka jest harmonijne wychowanie młodzieży świadomej korzeni polskich i otwartej na kontakty z rówieśnikami w Europie. Została również przygotowana strona macierzysta ośrodka edukacyjnego z Niemiec zamieszczona w nieniejszym portfolio.

 

Technologie: ActionScript, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.mdk-zgora.pl

CRMetale : Głównym przedmiotem działalności firmy jest skup i sprzedaż złomu stalowego i metali nieżelaznych pozyskiwany zarówno od klienta indywidualnego jak i biznesowego. We własnym zakresie prowadzi pozyskiwanie złomu poprzez fizyczną likwidację wszelkiego rodzaju urządzeń, maszyn , cięcia konstrukcji, hal, magazynów. Dodatkowo przedsięgbiorstwo zajmuje się wyburzaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji.

 

Technologie: ActionScript, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.crm-metale.pl

VILLA Zittau : Niemiecka placówka edukacyjna, której celem jest pogłębianie świadomości nauki i rozwijania talentów u dzieci w wieku gimanzjalnym. Ośrodek współpracuje ściśle z zielonogórskim Domem Kultury na zasadzie wymiany informacji oraz przeprowadzania wspólnych konferencji edukacyjnych zarówno w Niemczech i jak w Polsce.

 

Technologie: ActionScript, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.domharcerza.pl

FELIK : Polsko-niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w uszczelnianiu wnęk i szczelin pomiędzy ścianami zewnętrznymi budynków użytewczności publiczej i przemysłowej. Firma posiada certyfikaty jakości oraz zezwolenia pozwalające na przeprowadzanie prac we wszystkich typach budynków zgodne z obecnie obowiązującymi normami.

 

Technologie: ActionScript, CSS, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.felik.eu

Pharmahelp : Serwis umożliwiający bieżące wyszukiwanie online aktualnych informacji na temat listy leków refundowanych. Została stworzona również aplikacja, która umożliwia instalację wyszukiwarki na kompuerze w środowisku Windows. Cały system automatycznie aktualizuje się do najnowszej wersji oraz umożliwia korzystanie z wyszukiwarki bez dostępu do Internetu.

 

Technologie: CSS, Java, MySQL, PHP, xHTML

 
http://www.pharmahelp.pl/

Multisoft : Firma o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych. Główna misja przedsiębiorstwa to dobieranie optymalnych rozwiązań jak i ułatwianie codziennej pracy. W 2010 roku firma została partnerem firmy RICOCHET wskutek czego powstały 2 niezależne działy: krajowy i zagraniczny.

 

Technologie: ActionScript, CSS, MySQL, PHP

 
http://www.multisoft.zgora.pl

Miranda Bygg AS : Polska firma budowlana z siedzibą w Oslo. Swoje usługi w Norwegii świadczy od siedmiu lat. Kadra firmy posiada wykształcenie zawodowe i dysponuje dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Swoim klientom oferuje wysoką jakość usług, po rzystępnych cenach. Głównymi atutami jest terminowość oraz stały kontakt ze zleceniodawcą.

 

Technologie: CSS, JavaScript, MySQL, PHP

 
www.mirandabygg.no

Gmina Gozdnica & Gmina Hahnichen : Oficjalny portal poświęcony współpracy transgranicznej pomiędzy gminami miasta Gozdnica i Hahnichen w Niemczech. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa – 10 % w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013.

 

Technologie: CSS, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.gozdnica-hahnichen.eu

FTT Wolbrom S.A. : Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego. FTT zatrudnia ponad 500 osób, produkuje rocznie 1000 km taśm przenośnikowych.

 

Technologie: CSS, jQuery, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.fttwolbrom.com.pl

OAZA Sp. z o.o. : Jest jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją artykułów spożywczych na terenie zachodniej, północno – zachodniej i południowo - zachodniej części Polski. Od lat firma znana jest z doskonałego serwisu i szerokiego asortymentu produktów spożywczych największych producentów na rynku.W swojej ofercie posiada ponad 8000 artykułów spożywczych. Zaufaniem do firmy cieszy się ponad 3000 Klientów detalicznych, hurtowych oraz sieciowych. Hurtownia współpracuje również z kontrahentami z Unii Europejskiej.

 

Technologie: CSS, jQuery, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.oaza.net.pl

Splendor Travel : Biuro podróży specjalizujące się głównie w organizowaniu rejsów oraz indywidualnemu przygotowywaniu programu dla każdego klienta. Na stronie została zaimplementowana globalna wyszukiwarka rejsów, dzięki której można zapoznać się z programem kilkudniowych rejsów śródatlantyckich. Całość okraszona w tematyczną i niebanalną szatę graficzną.

 

Technologie: JavaScript, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.splendortravel.pl

NoLimits d.o.o. (LTD) : Dealer supersamochodów. Sztandarowa oferta składa się z takich legend jak Ford Mustang Shelby GT 500, Chevrolet Camaro, Chevrolet Corvette, Cadillac Escalade. Target potecjalnych odbiorców skierowany jest na Europę Środkową. Została zaprojektowana luksusowa szata graficzna wsparta nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi godnymi prezentacji supersamochodów.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.limitpluscars.com

Salva Sp. z o.o. : Dostawca stolarki otworowej. Swoim klientom oferuje nie tylko produkty okienne cenione za swoją jakość, ale również niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dopełnieniem oferty są nowoczesnre systemy zarządzania domem Somfy Inteligentny Dom.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.salva.com.pl

SDI Solutions. : Oferta firmy skierowana jest do kontrahentów głównie z Norwegii jak i Polski. SDI Solutions świadczymy pełną obsługę doradczą umożliwiającą wybranie najodpowiedniejszej oferty skrupulatnie uwzględniając skalę każdego z przedsięwzięć, które w swoim działaniu ukierunkowane są na rynki Polski i Norwegii.

 

Technologie: ActionScript, MySQL, PHP

 
http://www.sdisolutions.no

ARPACK Polska Sp. z o.o. : Producent styropianu z przeznaczeniem na palety, opakowania termiczne jak również opakowania dla sprzętu RTV. Zamierzeniem było przygotowania profesjonalnej strony produktowej, która wzmocni prestiż i pozycję firmy na rynku europejskim.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.arpack.pl

ISUZU : Japoński producent aut. Firmowa strona, której celem było efektowne przedstawienie modeli Isuzu D-MAX (pick-up), który aktualnie został wprowadzony na polski rynek. Nowoczesny i zwarty design opatrzony bogatą treścią merytoryczną wyznacza nowy high-endowy kierunek dla produktowych stron internetowych znanych marek jak i wschodzących firm.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.isuzu.com.pl

Super-Kurier.pl : Chciałbyś wysłać kilka przesyłek w miesiącu w cenach hurtowych nadawców? Strona internetowa Super-Kurier.pl umożliwi Ci to. Za jej pośrednictwem w prosty sposób wypełnisz formularz nadawczy a kurier odbierze o Ciebie przesyłkę i dostarczy ją błyskiawiczne do adresata. Będziesz mógł śledzić jej trasę. Sercem strony jest rozbudowany system monitorujący przesyłkę, rabaty i bazę danych, która przechowuje wszelkie parametry.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.super-kurier.pl

EROCOM : Serwis społecznościowy a zarazem wyszukiwarka skupiająca młodych ludzi szukających swojej drugiej "połówki". Zaprojektowano subtelną i delikatną kolorystycznie szatę graficzną z uwzględnieniem prostoty i optymalnej nawigacji pomiędzy poszczczególnymi funkcjami nieniejszej strony www.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.erocom.pl

ZARAEVENTS : Organizacja, przygotwywanie i prowadzenie plenerowych imprez rozrywkowych. Świadczenie szeroko rozumianych usług reklamowych, hostessy, pokazy mody, ważne wydarzenia i eventy.

 

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.zaraevents.pl

4IMAGE : Firma świadczy usługi związane z prasowaniem a także pielęgnacją odzieży i ubrań z możliwością dowozu i odbioru bezpośrednio od klienta. 4image prosperuje na terenie województwa śląskiego a w tym obejmuje całą aglomerację Dolnego Śląska.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.4image.pl

PGNIG S.A. : Projekt systemu intranetowego dla Działu Kadr i Racjonalizacji Zatrudnienia, stanowiący bazę wielu wątków i materiałów, aktów prawnych, druków, ofert szkoleniowych. System przetwarza dane i je udostępnia w krótkim okresie czasu.

Wsparcie techniczne, merytoryczne.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.pgnig.pl

JCE Sp. z o.o. : Dystrybutor markowych artykułów kosmetyczno-drogeryjnych a przede wszystkim perfum. Strona charakteryzuje się nieprzeciętną kompozycją, która ma pełnić funkcję wzbudzenia zainteresowania u potencjalnego odbiorcy ewentualnie przyszłego dystrybutora.

Optymalizacja słów kluczowych, pozycjonowanie.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.jce-mlm.pl

BodyFit : Najstarszy wrocławski klub fitness posiadający 3 kluby na terenie miasta. Oferta charakteryzuje się bardzo urozmaiconym programem ćwiczeń dla kobiet, mężczyzn, dzieci jak również dla kobiet będących w ciąży. Serwis www został zintegrowany z systemem e-zarządzanie.

Pełne wspracie w procesie pozycjonowania strony internetwej.

Technologie: JavaScript, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.bodyfit.pl

Kancelaria Prawna Fedko Wojniusz : Zespół kancelarii tworzą radca prawny Danuta Fedko oraz adwokat Anna Wojniusz. Dzięki połączeniu doświadczenia radcy prawnego i adwokata kancelaria jest w stanie zapewnić pomoc merytoryczno prawną w różnych dziedzinach prawa. Zajmuje się zarówno obsługą podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych.

 

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.kancelaria-fw.pl

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii : Ośrodek specjalizujący się w prowadzeniu profilaktyki zdrowotnej, prowadzeniu kampanii na rzecz zdrowia. Dysponujący nowoczesnymi laboratoriami, dzięki którym proces kontroli stanu zdrowia pacjenta przebiega w możliwie najkrótszym okresie czasu. PTZN posiada kilkanaście placówek na terenie całego kraju.

 

Technologie: JavaScript, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.lopit.pl

PERFEKT Usługi Administracyjno Biurowe Firm : Oferta obejmuje kadry a w nich m.in.: sporządzanie dokumentacji dotyczącej nawiązywania i rozwiązywania stosunków pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Płace, które jako usługa obejmuje prowadzenie pełnej księgowości wewnętrzej firmy.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.perfekt-biuro.eu

PROBET DASAG Sp. z o.o.: przedsiębiorstwo budowlane mogące pochwalić się takmi realizacjami na terenie kraju jak: Stadion Narodowy w Warszawie, Cuprum Arena - galeria handlowa 69 tyś m kw, Metropolitan - Warszawa, Ambasada Wielkiej Brytanii, ulica Piękna w Warszawie.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.dasag.pl

Winnica Mozów : Decyzja powstania winnicy zapadła w 2007 roku. Pierwsze nasadzenia wykonane zostały w 2009 roku odmianami winorośli tj. chardonay, pino noir, resling gewurtz traminer. Winnica położona jest w kierunku południowo-zachodnim. Najwyższy punkt 96 m.n.p.m.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, jQuery, MySQL, PHP

 
http://www.winnica-mozow.pl

P.P.U.H. GRANIT WACHOL - Firma załozona w styczniu 2005 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości granitowej kostki brukowej. Materiał z którego firma wykonuje gotowy produkt pochodzi ze złóż krajowych (masyw strzegomski) jak i zagranicznych (Szwecja).

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: Flash, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.granit-wachol.pl

CARDAN Logistic : Przedsiębiorstwo zajmuje się konwojowaniem ładunków ponadgabarytowych na terenie całej Europy. CARDAN aktywne działania skupia przede wszystkim na Europę Zachodnią i Wschodnią. Specjalizuje się w organizacji i planowaniu tranzytu wodnego, kolejowego jak i drogowego dla projektów inwestycyjnych każdej skali.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: JavaScript, Flash, MySQL, PHP

 
http://www.cardan.net.pl

APATOR S.A. : Wdrożenie systemu paszportyzacji. "Każdy system informatyczny jest na tyle wiarygodny na ile wiarygodne są dane." Apator Rector oferuje swoim Klientom wykorzystanie swoich kompetencji w projektach związanych z budową systemów informacji geograficznej (GIS) oraz pozyskaniem, wprowadzeniem i utrzymaniem w tych systemach aktualnych danych o majątku sieciowym.

Wsparcie techniczne, merytoryczne.

Technologie: ASP, CS+, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://oferta.apator.eu

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. Norwida : Zielonogórska mediateka została otwarta w grudniu 2010 roku, przy wsparciu zielonogórzan, włodarzy miasta, polityków, prezesów stowarzyszeń i klubów sportowych, artystów, lokalnych przedsiębiorców oraz przy zaangażowaniu pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida. .

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: CS+, JavaScript, Flash.

 
http://www.goramediow.pl

Plus3Architekci Sp. z o.o. : Warszawskie biuro architektoniczne realizujące projekty min. dla Sinfonia Varsovia - Warszawa, Apartamenty CITYZEN - Warszawa, VOYAGER - Szwajcaria, Ekopark Glinianki - Sulejówek. Wdrożyliśmy odważną i neprzeciętną szatę graficzną opatrzoną intro rodem z Matrixa.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: CS+, JavaScript, Flash.

 
http://www.plus3architekci.pl

ŁużyckiePraliny Sp. z o.o. : Producent - trufle, ciastka, wyroby okazjonalne. Zaoptaruje takie dyskonty jak TESCO, AUCHAN, CARREFOUR. Stworzyliśmy efektowny multikatalog asortymentowy. Jest to trójwymiarowa książka / katalog, który możemy przeglądać w identyczny sposób jak fizyczny katalog będąc w salonie samochodywm czy też salonie meblowym. Bogata funkcjonalność takiego rozwiązania nadaje się praktycznie do prezentacji każdego profilu biznesowego.

Pełne wsparcie w procesie pozycjonowania.

Technologie: ASP, CS+, JavaScript, Flash

 
http://www.praliny.pl

Zamów-Jedzenie.pl : Multi katalog branżowy, który został tak zaprojektowany aby był jak najbardziej intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Podczas tworzenia systemu i wyszukiwarki przyświecała zasada "trzech kliknięć", która do maksimum upraszcza przeszukiwanie bazy katalogowej. Został również zastosowany intuicyjny i nowoczesny system rejestracji użytkowników.

Serwis internetowy zarządzany za pomocą inteligentnego systemu CMS.

Technologie: CS+, JavaScript, Flash, MySQL, PHP

 
http://www.zamow-jedzenie.pl

LIGAR : Przedsiębiorstwo wykonuje przede wszystkim domy w konstrukcji szkieletowej drewniane mieszkalne i rekreacyjne do wykończenia systemem gospodarczym przez samego inwestora. Na życzenie klienta może wykończyć je do pewnego etapu np. tylko ocieplenie, instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną lub w innym zakresie wyznaczonym przez inwestora.

Strona internetowa w pełni zarządzana poprzez panel administracyjny CMS. Pozycjonowanie - pełne wsparcie.

Technologie: CS+, MySQL, PHP, SwishMax

 
http://www.ligar.com.pl

 
 

LOPEZ Uslugi Remontowo Budowlane : Firma prosperuje od 1992 roku. Obecnie swoim działaniem obejmuje głównie województwo lubuskie i jego okolice. W swoim dorobku LOPEZ posiada wykonanie remontów w klinikach, hotelach, restauracjach, czy większych rezydencjach. Dzialalność Firmy ukierunkowana jest na jakość świadczonych usług.

Strona internetowa w pełni zarządzana poprzez panel administracyjny CMS. Pozycjonowanie - pełne wsparcie.

Technologie: CS+, MySQL, PHP

 
http://www.lopez-remonty.pl

BRENOR S.C. - Firma jest obecna na rynku od 10 lat. Od początku istnienia działa w szeroko pojętej branży żywic jednak specjalnością Firmy są zlewozmywaki granitowe. Ich nieocenione walory użytkowe są efektem kilkuletnich doświadczeń w branży kompozytów granitowo - akrylowych.

 

Technologie: ASP, Flash, JavaScript, MySQL, PHP

 
http://www.brenor.pl

 
 

IMPROMEX Sp.J.: Firma założona w 1993 roku, dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi dostawcami z kraju jak i zagranicy firma może poszczycić się najbogatszą ofertą asortymentową w zachodnim regionie Polski. IMPROMEX Sp.J. specjalizuje się w handlu art. metalowymi, art. złącznymi, narzędziami oraz elektronarzędziami.

Strona internetowa w pełni zarządzana poprzez panel administracyjny CMS. Pozycjonowanie - pełne wsparcie.

Technologie: CS+, Full CMS Flash, MySQL, PHP

 
http://www.impromex.pl

 
 

MORPHO Business & Life Coaching: Wartościowy pod względem merytorycznym portal www couche'a - trenera, który pomoże Ci w samodoskonaleniu i osiąganiu sukcesów natury zawodowej jak i rodzinnej. Na stronie zastosowano wielopoziomowe inteligentne menu nawigacyjne. Portal oprawiony w niebanalną i ciekawą szatę graficzną.

Technologie: CS+, JavaScript, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.morpho.com.pl

 
 

BROKER S.C. : Najwcześniej działajace biuro brokerskie na Ziemi Lubuskiej. W dniu 31.01.1992r właściciel Biura Michał Kulczyński uzyskał zezwolenie Ministra Finansów nr 96 na prowadzenie działalności brokerskiej 15 maja 1993r. rozpoczęło działalność Brokerskie Biuro Ubezpieczeń Michał Kulczyński. Firma obsługuje takich klientów jak: HERTZ, PZU S.A., PBO, ROSNER, Wojskowa Agencja Mieszkaniowa.

Technologie: CS+, MySQL, PHP

 
http://www.broker.zgora.pl

 
 

GEOBUD S.C. : przedsiębiorstwo o 10 letnim stażu, należące do ścisłej czołówki firm specjalizujących sie w projektowaniu i wykonawstwie uszczelnień hydrotechniczncyh na obiekatch stacji paliw, na obiekatach zbiorników wodnych, oczyszczalniach ścieków.

Technologie: Flash, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.geobud.net.pl

 
 

HONDA MASA Sp. z o.o. : Autoryzowany Dealer marki HONDA oraz SUZUKI. Serwis zawiera kompletną ofertę katalogową. Wdrożony został również system zamówien on-line spełniający surowe wymagania HONDA Poland.

Technologie: Ajax, CS+, Flash, JavaScript, PHP, xhtml

 
http://www.masa.zg.pl

 
 

Versign : Firma specjalizująca się w tworzeniu wizualizacji dwu i trójwymiarowych 2D/3D. Aranżacje wnętrz, układanie okładzin ściennych i podłogowych, układy sufitów podwieszanych, zabudowa stała, projekty mebli, oświetlenia.

Strona internetowa w pełni zarządzana poprzez panel administracyjny CMS. Pozycjonowanie - pełne wsparcie.

Technologie: Full CMS Flash, MySQL, PHP

 
http://www.versign.pl

 
 

Weria Sp. z o.o. : OkularyOnline.pl portal internetowy branży optycznej zaliczający się do pierwszej 3 w Polsce. Na jego zlecenie zostala zaprojektowana "Przymierzalnia", zaawansowany system/algorytm doboru oprawek, który autmatycznie odnajduje położenie ludzkiej twarzy względem przymierzanych oprawek okularowych.

Technologie: ActionScript, CS+, Flash

 
http://www.okularyonline.pl

 
 

Beat Rude Records : angielskie wydawnictwo z branży muzycznej. Subtelna a zarazem efektowna dla oka animajca flash połączona z treścią informacyjną (zarządzaną z panelu CMS) wydawnicta tworzy nieszablonową wizytówkę firmy.

Technologie: Flash, JavaScript, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.beatruderecords.com

 
 

ARKADIA - NATURA by Mike Oliver Krug : Jedyny w Polsce importer markowego producenta zdrowej żywności dr P. Jentschury, którego oddziały terenowe rozsiane sa w Europie i za oceanem. Priorytetem było stworzenie serwisu nieprzeciętnego z myślą o kreowaniu wizerunku marki.

Technologie: Ajax, CS+, Flash, JavaScript, xhtml

 
http://www.arkadia-natura.pl

 
 

MASA Sp. z o.o. : Autoryzowany Dealer marki HONDA oraz SUZUKI. Intro www w postaci ogólnych informacji o Dealerze.

Technologie: Ajax, CS+, MySQL ,PHP, xhtml

 
http://www.masa.zg.pl

 
 

ELITE International Escort : prywatne portfolio znanej wrocławskiej agencji modelek. Treść merytoryczna opracowana w języku angielskim.

Technologie: CS+, Full Flash, xhtml

 
http://www.escortwroclaw.pl

 
 

PETRO S.C. : firma należąca do grupy PETRO AG, świadczy usługi z zakresu finansów, administracji państwowej, telekomunikacji. Zaliczana jest do stowarzyszenia 'Junior Enterprise'.

Technologie: CSS, Flash, xhtml

 
http://www.petro-sc.pl

 
 

A.P.S. Always Perfect Solutions Corp. : anglojęzyczny serwis korporacyjny firmy doradczej specjalizującej się we wdrażaniu know-how w przemyśle elektronicznym.

Technologie: Full Flash, xhtml

 
http://www.apssolutions.com

 
 

TaniePodbijanie.pl : nowoczesny portal aukcyjny pracujący w czasie rzeczywistym. Zaawansowane rozwiązania programstyczne wsparte niebanalną szatą graficzną.

Technologie: Ajax, CSS, Flash, JavaScript, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.taniepodbijanie.pl

 
 

E.C.A. : Systemy ogrzewania. Jakość i niezawodność poparta certyfikatami UE.

Technologie: CSS, Flash, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.grzejniki.etcom.pl

 
 

Zimowy ogród : Mini portal poświęcony tematyce upraw roślinności. Szata graficzna.

Technologie: Adobe Photoshop CS+

 

 
 

Invest house : Zamieszkaj w malowniczej okolicy.

Technologie: Flash, PHP, xhtml

 
http://www.invest-house.com.pl

 
 

Radio Uniwersyteckie : Projekt szaty graficznej.

Technologie: Adobe Photoshop CS+

 
http://www.uzetka.pl

 
 

Sotesklep.pl : Numer 1 w Polsce. Sklep internetowy.

Technologie: FLASH, PHP, xhtml

 
http://www.sotesklep.pl/

 
 

Biomed-Centrum : Sprzęt medyczny, leczenie światłem - światłoterapia.

Technologie: Flash, PHP, xhtml

 
http://www.biomed-centrum.pl/

 
 

Pierwszak.pl : Portal, który pomoże rodzicowi w odnalezieniu odpowiedniej szkoły dla swojego dziecka.

Technologie: Ajax, CSS, PHP, MySQL, xhtml

 
http://www.pierwszak.pl/

 
 

UZetka : Strona główna - projekt szaty graficznej.

Technologie: Adobe Photoshop CS+

 
http://www.uzetka.pl/

 
 

Polish Estate - Wielkopolska Firma Branży Doradztwa Finansowego.

Technologie: FLASH, xhtml

 
http://www.polish-estate.pl/

 
 

Bazamed : Wyszukiwarka informacji z branży usług medycznych.

Technologie: ASP, CSS, Flash, MySQL, PHP, xhtml

 
http://www.bazamed.pl/

Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony