desktop
Zaprezentuj się od najlepszej strony

Tworzenie stron WWW

W zakresie naszej specjalizacji proponujemy wykonanie dla Państwa strony WWW a także wprowadzenie poprawek i uaktualnień na istniejącej już witrynie. Tworzenie stron www jak i tworzenie aplikacji dedykowanych jako proces planingu wdrożeniowego jest skrupulatnie analizowany przed rozpoczęciem prac wdrożeniowych.

Klientom, którzy dopiero zdają sobie sprawę z potęgi marketingu internetowego czyli tzw. kreacji wizualnej, staramy się profesjonalnie uświadomić o potędze jaka tkwi w informacji i przekazie elektronicznym. Doświadczenie specjalistów w naszej firmie umożliwia stworzenie strony www w sposób całkowicie profesjonalny.

XXI wiek jest uznany za „złoty wiek Internetu”. Każda działalność i biznes prowadzony w sposób tradycyjny w chwili obecnej staje się wąskim gardłem popytu. Internet i związane z nim inwestycje w tym m.in. projektowanie i tworzenie stron www są najmniej ryzykownymi spośród klasycznych działań rynkowych.

Profesjonalne tworzenie stron WWW

firmowe strony www, rozbudowane serwisy produktowe, programowanie dla firm

W celu zachowania pełnej optymalizacji struktury każdego wdrożenia serwisy internetowe projektowane są zgodnie z funkcjonalnymi wymaganiami Klienta z zachowaniem najwyższych standardów W3C (World Wide Web Consortium) z zachowaniem poprawnej walidacji kodu.

Projektowanie stron www metodą 4 etapów

Projekt funkcjonalny, projekt graficzny, prototyp, pełna implementacja

Pierwszy etap – Projekt funkcjonalny. Określamy zakres funkcji i możliwości jakie powinien spełniać projekt, nasza internetowa strona www.

Drugi etap – Projekt graficzny. Jest wizualnym odzwierciedleniem pełnej specyfikacji merytoryczno funkcjonalnej etapu pierwszego.

Trzeci etap – Prototyp. Innymi słowy jest to wersja robocza tworzonej strony www. Posiada ona już pełną funkcjonalność a także szatę graficzną.

Czwarty etap – Pełna implementacja. Jest wynikiem współpracy Państwa i naszych specjalistów. Jest to ostatni, finalny krok mający na celu zoptymalizowanie strony internetowej

Strony WWW szyte na miarę Twoich potrzeb

Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb

Jako specjaliści w branży webdesign posiadamy szeroką ofertę umożliwiającą wykonanie serwisów www każdej skali: od jednostronicowych wizytówek firm, po rozbudowane portale informacyjne EIP (Enterprise Information Portal). Profesjonalne tworzenie stron www we flashu, jest alerantywą dla standardowych statycznych stron www. Odróżniają się one przede wszystkim dynamiką prezentacji treści merytorycznych i przekazu graficznego. Flash pozwala nam w sensie dosłownym poruszyć samochód na stronie, sprawić by strona ożyła a przede wszystkim jeżeli wymaga tego cel projektu aby przyciągnęła i zaintrygowała internautę, naszego potencjalnego klienta. Tworzenie stron www cennik, dla nas to proces realizacji Państwa wizji. Wysoką umiejętnością należy określić profesjonalne projektowanie stron www, którego suma składowych wielu cech wpływa na osiągnięcie w pełni wartościowe strony internetowe Zielona Góra. Podstawowe cechy naszej pracy, które odgrywają kluczową rolę to: zidentyfikowane potrzeb, okreśelnie targetu i rodzaju odbiorców, ergonomia powiązana z wysokojakościowym projektem graficznym, optymalizacja kodu strony w celu jej jak najszybszego działania w przeglądarkach internetowych. Sugerując się względami obecnie bardzo wymagającego rynku, priorytetem jest jakość a przy tym jednocześnie jesteśmy w stanie wykonać tworzenie stron www tanio. Warto wspomnieć iż tworzymy multimedialne prezentacje na wszelkich nośnikach danych: pamięci flash, DVD, Blu-Ray Disc.

Podzielenie współpracy na etapy ma na celu usprawnienie przebiegu realizacji i kontroli procesu produkcyjnego podczas tworzenia strony internetowej.

Projektowanie stron WWW grafika i multimedia

Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb

Profesjonalne projektowanie stron www  pod kątem grafiki i multimediów nazywamy obróbkę, przetworzenie i ewentualnie zaimplementowanie wizualnych elementów do strony internetowej. Innymi słowy jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną formę czy też projekt graficzny do nowej bądź wymagającej odświeżenia strony www. Profesjonalne tworzenie stron internetowych na tym etapie zaprojektujemy nieprzeciętny logotyp firmowy, plakat, wizytówkę, animację multimedialną, prezentację multimedialną jak również jesteśmy w stanie stworzyć zaawansowaną prezentację audio video eksportując strumień do popularnych plików *.AVI, *.FLV, *.MPEG, *.VOB, *.WMV. W swoim dorobku posiadamy również projekty polegające na renderowaniu przedmiotów w jakości HD (High Definition).
Zadowolenie odbiorcy jest priorytetem i satysfakcją naszej firmy, dlatego oferujemy tanie strony internetowe, strony www i CMSy szyte na miarę. CMS (Content Management System) systemy zarządzania treścią.

Nasze projekty, strony internetowe charakteryzują się oryginalną oprawą graficzną, dzięki której Państwa strona www będzie wyróżniała się pośród innych, już istniejących szarych i przeciętnych stron internetowych.

Profesjonalne strony www i tworzenie nowoczesnych wizji tym zajmują się pasjonaci, ludzie wykształceni posiadający specjalistyczną wiedzę a przede wsystkim doświadczenie. Własną pracę traktujemy tak samo poważnie jak Państwo własny biznes.

Możesz liczyć na GRATISY i upusty

Wiemy jak ważna jest inicjatywa i zaangażowanie w realizacji zadań

Ponad 11 letnie doświadczenie związane z promowaniem firm zobowiązuje nas do  świadczenia usług na wysokim poziomie. Dowodem tego jest portfolio naszej agencji reklamowej, które zbudowaliśmy ciężką pracą przy udziale zespołu profesjonalistów: programistów, grafików i menadżerów. Składową efektów uzyskiwanych przez firmę, są ludzie, kapitał ludzki, który podejmie najbardziej wymagające zadania.
Świadczenie usług przez naszą agencję reklamową na najwyższym poziomie to również dodatkowe usługi jakie otrzymają Państwo za darmo. Najważniejszym wskaźnikiem naszej pracy jest Państwa satysfakcja z podjęcia współpracy.

Podejmując się rozpoczęcia współpracy już na samym początku otrzymasz pakiet usług GRATIS:
– serwer www (przestrzeń do utrzymania stron www, sklepów internetowych, poczty e-mail),
– rejestracja dowolnej nazwy domeny internetowej (doradzimy jaką nazwę wybrać),
– nieograniczona liczba kont pocztowych,
– codzienne kopie bezpieczeństwa,
– kompleksowa pomoc merytoryczna w zakresie obsługi strony www,
– wprowadzenie treści merytorycznych na stronę tzw. copywriting,
– uruchomienie zaawansowanych w tym także mechanizmy Google Webmaster Tools – Analytics.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.