Programujemy na zamówienie oraz tworzymy oprogramowanie dla biznesu

możesz posiadać własną specyfikację wymagań, możemy ją opracować wspólnie, przedstaw nam swoje potrzeby a dobierzemy co najmniej dwa warianty rozwiązań

Dostarczamy szeroko pojęte rozwiązania programistyczne na poczet wymagań stawianych przez rynek IT. Tworzymy oprogramowanie stosowane w dostępie Internetowym, dla telefonów komórkowych, dekoderów satelitarnych i intranetowych systemów wewnętrznych firm. Tworzenie oprogramowania a także aplikacje, które powstają w dziale programistycznym tworzone przez utalentowanych programistów są „szyte na miarę” oznacza to iż spełniają wszystkie wymogi postawione podczas projektowania modelu działania aplikacji. Nasza praca nie tylko polega na tworzeniu oprogramowania ale również charakteryzuje się obsługą posprzedażową tj. opieką powdrożeniową oprogramowania, monitorowaniem pracy, świadczeniem pomocy i wsparcia technicznego jak również merytorycznego w postaci szkoleń.

Zobacz wybrane realizacje

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.