Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM

sklep online

Projektowanie sklepów internetowych

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możesz zwiększyć swoją sprzedaż nawet wielokrotnie. Tworzenie sklepów internetowych jest naszą specjalnością.

Zaprojektujemy sklep online na miarę Twoich potrzeb. Jeśli zamówisz sklep internetowy, domena i hosting w cenie.

Doświadczenie pozwola nam projektować znakomite sklepy internetowe w oparciu o najnowszą technologię. Proponowane przez nas aplikacje są kompletnym narzędziem stworzonym z myślą o handlu elektronicznym.

Nasz skrypt sklepu internetowego to bezpieczeństwo transakcji, funkcjonalność oraz intuicyjność obsłgi sklepu online, czyli wszystko to co decyduje o jego sukcesie. Nasz sklep online gwarantuje całkowite bezpieczeństwo zarówno dla kupującego online jak i sprzedawcy.

Jak łatwo zbudować sklep internetowy i zadowolić rosnącą rzeszę Waszych przyszłych klientów ??
Odpowiedzią są nasze kompetencje i doświadczeni.

Zobacz nasze przykładowe realizacje

 
 

Co czyni nasze sklepy bezkonkurencyjne

Indywidualne dostosowanie do każdego klienta.
Niskie koszty wdrożenia (w porównaniu do handlu tradycyjnego)
Intuicyjny system obsługi sklepu zarówno przez sprzedawcę jak i kupującego
Bezpieczeństwo danych
Indywidualna profesjonalna grafika sklepu online.
Pełna integracja z porównywarkami cen np. CENEO.
Rozbudowany system integracji sklepu internetowego z aukcjami allegro.
Płatności elektroniczne (karty kredytowe, przelewy, Przelewy24, Polcard, PayPal, eCard, AllPay itp.).
System fakturujący w sklepie.
Pełna integracja z pasażami: onet.pl. i wp.pl..
5 wersji językowych, oraz obsługa wielu walut.
Zaawansowany panel administracyjny.
Najlepsze moduły pozycjonowania Google.
Zarządzanie newsletterem, mailingiem, nowościami w sklepie oraz wiele innych.

 

 

 

Sklep online - dlaczego zamieni Twój pomysl w zysk ??

Sklep Internetowy służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług w sieci Internet (strony www). Zmniejsza koszty wdrożenia pomysłu na e-biznes jednocześnie pozwaljąc na dotarcie z ofertą sklepu internetowego do szerokiego kręgu odbiorców.

Dynamiczny rozwój sieci Internet, w tym również e-biznesu w tym sklepów online stwarza nowe możliwości dystrybucji towarów, i to na niespotykaną wcześniej skalę.

Sklepy internetowe, z roku na rok, stanowią coraz większy udział w rynku. Sklepy online są coraz lepszą alternatywą dla handlu tradycyjnego. Zarówno w zakresie kosztów uruchomienia jak i możliwości dystybucji produktów gdzie możemy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

W ciągu kilku lat dokonała się rewolucja w sposobie zakupu wielu towarów.
Coraz częściej klienci kupują przez Internet prawie wszystko zarówno książki , sprzęt RTV i AGD, jak i samochody, wczasy, usługi ubezpieczeniowe...

Coraz większa ilość sklepów internetowych decyduje się, nawet, na sprzedaż produktów żywnościowych. Zarówno specjalistycznych jak zdrowa żywność, żywność dla alergików, itd. jak i tzw. ogólnospożywczych.

Tak więc, to co chcecie sprzedać z zyskie przy pomocy naszego sklepu www zależy tylko od Waszego pomysłu i możliwości. My się zajmiemy resztą !!

 

 

sklep internetowy


 

Sklep internetowy jako aplikacja jest efektem kilkuletnich doświadczeń firmy w projektowaniu sklepów internetowych. Proponowany sklep jest potężnym narzędziem stworzonym z myślą o handlu elektronicznym. Zespół programistów dołożył wszelkich starań aby rozwiązanie to, było odpowiednie dla Klientów, ale przede wszystkim by byli z niego zadowoleni również Twoi klienci. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jakości aplikacji internetowych. Nasz sklep opiera się na kilkustopniowej strukturze, program posiada kilka warstw ochronnych, które skutecznie bronią dostępu do danych naszych klientów. Takie przygotowanie programu jest dużo bardziej skomplikowane i czasochłonne, ale dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, a to jest dla nas priorytet!
Program sklep internetowy zawiera rozbudowany panel administracyjny. Pozwala on na zarządzanie całą zawartością sklepu internetowego. Sprzedawca może edytować strony WWW, nowości, wprowadzać produkty, załączać zdjęcia itp.
System udostępnia rozbudowany mechanizm zarządzania transakcjami, umożliwia definiowanie statusów realizacji zamówienia, pozwala na przeglądanie historii zakupów klienta, sprawdzenie obrotów z klientem.

Produkty
 • Nazwa produktu
 • Możliwość przypisania do produktu stawki VAT, ceny brutto, hurtowej oraz starej ceny, która zostanie wyświetlona w opisie produktu jako przekreślona
 • Automatyczne przypisanie do produktu unikalnego numeru id
 • Możliwość przypisania do produktu producenta i kategorii
 • Możliwość dowolnego opisywania nazwy kategorii, podkategorii i producenta
 • Możliwość przypisania do produktu plików multimedialnych (np. video, mp3)
 • Możliwość zdefiniowania czy produkt ma pokazywać się na stronie głównej, w nowościach, w promocji czy jest bestsellerem
 • Możliwość zdefiniowania dostępności produktu
 • Możliwość dodania do produktu pełnego i skróconego opisu
 • Automatyczne generownie skróconego opisu
 • Łatwa edycja opisów produktu - bez potrzebnej specjalistycznej wiedzy, np. znajomości języka HTML
 • Możliwość dodania galerii zdjęć do produktu
 • Wyszukiwanie produktów podstawowe i zaawansowane
 • Usuwanie produktów
 • Łatwa edycja produktów
 • Aktualizacja on-line i off-line - system umożliwia aktualizację bezpośrednią z poziomu panelu administracyjnego oraz pozwala na wcześniejsze przygotowanie odpowiedniego pliku służącego do aktualizacji off-line
 • Moduł sprzedaży kodów/programów on-line - możliwość sprzedaży np. pinów, kodów, dostępów do serwisu, plików MP3 itp. bez udziału sprzedawcy. Z tą opcją wiąże się także możliwość udostępniania programów "demo". Po złożeniu zamówienia - klient dostaje indywidualny link do programu. Obecnie opcja nie jest dostępna na serwerach home.pl i onet.pl - inne ustawienia serwerów.

 


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony