W Internecie liczy się wizerunek

Projektowanie Stron WWW

Największym medium reklamy nie jest już telewizja a jest nim Internet. Twoja strona internetowa będzie pierwszym krokiem, który wykona Twój potencjalny klient. Bardzo często jej wygląd i zawartość decyduje o tym czy potencjalny klient skontaktuje się z Tobą.

Oferujemy profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www wykorzystujące aktualne technologie informatyczne. Nie opowiadamy bajek i samozachwytów a dostarczamy sprawdzone, wysokiej jakości usługi informatyczne poparte długimi okresami gwarancyjnymi i wsparciem pogwarancyjnym w cenie.

  • UŻYTECZNOŚĆ / CZYTELNOŚĆ STRONY WWW [USABILITY]
  • OPTYMALIZACJA DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH [RWD]
  • INTUICYJNY PANEL ADMINISTRACYJNY [CMS]
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI GRAFIKA [BANK ZDJĘĆ]
Zobacz jak wygląda przebieg współpracy

Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www

Czas Internetu i reklamy powoduje to, że firma bez strony internetowej praktycznie nie może istnieć. To za pomocą stron WWW docieramy do naszych klientów przez 24 h/dobę. Długoletnie doświadczenie firmy oraz wiedza posiadana przez naszych specjalistów umożliwia nam tworzenie stron internetowych niebanalnych, przyjaznych dla użytkownika jak i administratora.

Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb. Jako specjaliści w branży WebDesign posiadamy szeroką ofertę umożliwiającą wykonanie serwisów www każdej skali: od jednostronicowych wizytówek firm, po rozbudowane portale informacyjne EIP (Enterprise Information Portal).

ROZPOZNANIE POTRZEB

Przedstawiasz nam swoje oczekiwania i założenia. Rzetelnie analizujemy Twoje potrzeby i świadomie dobieramy najlepsze technologie.

PROJEKT GRAFICZNY

Na podstawie specyfikacji funkcjonalnej wykonujemy wizualny projekt graficzny Twojej nowej strony internetowej.

SPECYFIKACJA FUNKCJI

Opracowujemy dla Ciebie szczegółową specyfikację ofertową. Otrzymasz od nas wyczerpujące informacje dotyczące funkcji i wyglądu strony www.

PROGRAMOWANIE

Wdrażamy gotowy projekt graficzny do systemu strony www. Projektujemy wymagane funkcje i podłączamy je do panelu administratora.

PODPISANIE UMOWY

Przechodzimy standardową drogę formalną i rozpoczynamy współpracę. Układamy harmonogram prac i rozpoczynamy kolejne etapy.

URUCHOMIENIE

Przeprowadzamy testy końcowe a następnie prezentujemy i oddajemy na Twoje ręce gotowy produkt strony internetowej.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Pracujemy w sposób kompleksowy

A to oznacza, że możemy pomóc w zakresie opracowania strategii i planu promocji/reklamy Twojej nowej strony internetowej. Możemy przenieść treść z dotychczasowej strony www do nowej, zaoszczędzisz w ten sposób swój cenny czas. Możemy przeprowadzić lifting Twojego logo i popracować nad odświeżeniem wizerunku.

Nie ma problemu gdy tekstu na stronie www jest w objętości 2 stron A4. Ale co w przypadku jeżeli mają Państwo rozbudowane drzewo podstron, załączników, galerii zdjęć czy aktualności? Wówczas służymy pomocą.

Pozycjonowanie stron www to jedna z naszych specjalizacji. Jesteśmy w stanie dokonać stosownej optymalizacji, zaplanować i dobrać słowa kluczowe oraz poprawić dotychczasowe słabe wyniki.

Klienci często proszą nas aby „przy okazji” odświeżyć firmowe logo, zająć się opracowaniem nowych wizytówek, ulotek czy bannerów. Opracowujemy także projekty graficzne pod wyklejenie aut firmowych.

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

W realizowanych projektach uwzględniamy istotne funkcje i narzędzia podnoszące użyteczność stron www.
Web Usability

Ergonomia kliknięć, zmniejszenie kliknięć

Urządzenia mobilne

Responsywna strona internetowa

Optymalizacja SEO

Uzyskaj czołowe pozycje w Google

Szybkość ładowania

Twoja strona www wczyta się szybciej

Zgodność ze standardami

System operacyjny, przeglądarka nie ma już znaczenia

System CMS

Funkcjonalny i intuicyjny system zarządzania treścią

Interaktywność

Ruch i dynamika na stronie pobudza sprzedaż

Narzędzia Google

Dostęp do statystyk, reklamy, poczty

Wybrane realizacje stron www

Powierzając nam tworzenie stron www masz pewność, że projekt strony internetowej znalazł się w rękach specjalistów.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.