Olbrzymi potencjał Internetu

Tworzenie Sklepów Internetowych

Do 2020 roku rynek e-commerce osiągnie wartość 60 miliardów złotych, w 2013 roku było to 26 miliardów złotych. Rosnące tempo rozwoju technologii internetowych oraz zmiany przyzwyczajeń konsumentów, którzy coraz chętniej kupują produkty i usługi nie wychodząc z domu. Polska pod tym względem jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków handlu internetowego.

  • BRAK LIMITÓW PRODUKTÓW I KATEGORII
  • RESPONSYWNOŚĆ UKŁADU ELEMENTÓW
  • INTUICYJNY PANEL ADMINISTRATORA
  • INTEGRACJA Z PORÓWNYWARKAMI CEN
Każdy sklep internetowy powinien posiadać potencjał rozwoju

Oferujemy bogatą funkcjonalność sklepów internetowych

Sklep internetowy jako aplikacja jest efektem ponad dekady doświadczeń firmy w projektowaniu sklepów internetowych. Proponowany sklep jest potężnym narzędziem stworzonym z myślą o handlu elektronicznym. Zespół programistów dołożył wszelkich starań aby rozwiązanie to, było odpowiednie dla Klientów, ale przede wszystkim by byli z niego zadowoleni Twoi klienci.

Tworzenie sklepów internetowych to przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zamówień. To jedne z najważniejszych czynników decydujących o jakości aplikacji internetowych. Nasz sklep opiera się na kilkustopniowej strukturze, program posiada kilka warstw ochronnych, które skutecznie bronią dostępu do danych naszych klientów. Takie przygotowanie programu jest dużo bardziej skomplikowane i czasochłonne, ale dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, a to jest dla nas priorytet.

KATALOG PRODUKTÓW

Kategorie, produkty, definiowanie filtrów
i cech (kolory, rozmiary, waga, pakiety, inne), opcje dodatkowe, producenci, pobrania, opinie, informacje i wiele więcej.

ROZSZERZENIA

Edytor układu graficznego, statystyki Google Analytics, zabezpieczenia captcha, kanały social media, systemy e-płatności, dostawa, blog i wiele więcej.

MODUŁ SPRZEDAŻOWY

Panel zamówień, system zwrotów, bony upominkowe, kody rabatowe, PayPal, programy lojalnościowe, system fakturowania automatycznego.

ZARZĄDZANIE KLIENTAMI

Baza szczegółowa klientów, nadawanie rabatów i uprawnień wybranym klientom, historia zamówień, historia transakcji, punkty lojalnościowe, adresy IP.

STREFA MARKETINGU

Prowadzenie zdefiniowanych w systemie kampanii, baza partnerów z edycją, definiowane bony i kupony rabatowe, subskrybenci i newsletter.

ADMINISTRACJA SKLEPEM

Ustawienia administratora (tytuły podstron, słowa kluczowe, opisy, bannery, slidery, graficzne elementy aktywne), lokalizacja, waluty, podatki, wersje językowe i wiele więcej.

Bezkonkurencyjna sprzedaż internetowa

Atuty sklepu internetowego

Największe agencje analityczne na świecie jednoznacznie wskazują, że współczesny biznes ukierunkowuje się na handel internetowy. Jeżeli chcesz prowadzić sprzedaż w Internecie to tylko za pośrednictwem sklepu internetowego.

Za pośrednictwem internetowego kanału sprzedaży pozwala przedsiębiorcom efektywniej wykorzystać aktywność kupujących bez ograniczeń geolokalizacyjnych.

Ponieważ ogranicza się do medium jakim jest Internet, nie ma w nim pośredników. Jest tańsza np. od inwestycji w billboardy przy ruchliwych ulicach czy telewizyjne kampanie reklamowe.

7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie, co stanowi ogromną przewagę konkurencyjną w stosunku do tradycyjnych sklepów.

Jak konsument postrzega zakupy w Internecie?

TAŃSZE NIŻ W SKLEPACH STACJONARNYCH 33%
ZAJMUJĄCE MNIEJ CZASU NIŻ STACJONARNE 59%
WYGODNE I NIESKOMPLIKOWANE 67%
DOSTĘPNE CAŁĄ DOBĘ 83%

Co wyróżnia nasze sklepy internetowe?

Sklepy internetowe naszych klientów są wyposażone w szereg istotnych funkcji i narzędzi ułatwiające sprzedaż.
Porównywarki cenowe

Oferta sklepu widoczna na Ceneo, Nokaut i pokrewnych

Płatności elektroniczne

Opcje natychmiastowej płatności kartą lub przelewem

Bez limitu produktów

Nie musisz obawiać się
o pojemność

Inteligentny panel CMS

Swobodne i nieograniczone zarządzanie sklepem

Wielojęzyczność

Możesz swobodnie sprzedawać
za granicę

Styl graficzny

Najwyższa jakość wizualna
i graficzna sklepu

Social media

Opcja integracji produktów
z Facebook’iem

Narzędzia Google

Dostęp do statystyk, reklamy, poczty, kreatora

Wybrane realizacje sklepów internetowych

Sklepy internetowe naszych klientów charakteryzuje intuicyjny panel administratora i dostosowanie do wymogów branży w której sklep funkcjonuje.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.