Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM
   
 

 

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www


Czas Internetu i reklamy powoduje to, że firma bez strony internetowej praktycznie nie może istnieć. To za pomocą stron WWW docieramy do naszych klientów przez 24 h/dobę. Długoletnie doświadczenie firmy oraz wiedza posiadana przez naszych specjalistów umożliwia nam tworzenie stron internetowych niebanalnych, przyjaznych dla użytkownika jak i administratora. 

W celu pełnego wykorzystania zalet sieci Internet proponujemy wykonanie dla Państwa strony WWW lub wprowadzenie poprawek uaktualnień na istniejącej już witrynie. Tworzenie stron www jak i tworzenie serwisów aukcyjnych jako proces planingu wdrożeniowego jest skrupulatnie analizowany przed rozpoczęciem prac wdrożeniowych. W celu zachowania pełnej optymalizacji struktury każdego wdrożenia serwisy internetowe projektowane są zgodnie z funkcjonalnymi wymaganiami Klienta z zachowaniem najwyższych standardów W3C (World Wide Web Consortium) z zachowaniem poprawnej walidacji kodu.

XXI wiek jest uznany za „złoty wiek Internetu”. Każda działalność i biznes prowadzony w sposób tradycyjny w chwili obecnej staje się wąskim gardłem popytu. Internet i związane z nim inwestycje w tym m.in. projektowanie i tworzenie stron www są najmniej ryzykownymi spośród klasycznych działań rynkowych. Wszystkim naszym Klientom, którzy dopiero zdają sobie sprawę z potęgi marketingu internetowego czyli tzw. kreacji wizualnej, staramy się profesjonalnie uświadomić o potędze jaka tkwi w informacji i przekazie elektronicznym. Doświadczenie specjalistów w naszej firmie umożliwia stworzenie strony www w sposób całkowicie profesjonalny.

Podczas realizacji projektów stosujemy metodę 4 etapów:

Pierwszy etap – Projekt funkcjonalny. Określamy zakres funkcji i możliwości jakie powinien spełniać projekt, nasza internetowa strona www.

Drugi etap – Projekt graficzny. Jest wizualnym odzwierciedleniem pełnej specyfikacji merytoryczno funkcjonalnej etapu pierwszego.

Trzeci etap – Prototyp. Innymi słowy jest to wersja robocza tworzonej strony www. Posiada ona już pełną funkcjonalność a także szatę graficzną.

Czwarty etap – Pełna implementacja. Jest wynikiem współpracy Państwa i naszych specjalistów. Jest to ostatni, finalny krok mający na celu zoptymalizowanie strony internetowej.

Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb. Jako specjaliści w branży webdesign posiadamy szeroką ofertę umożliwiającą wykonanie serwisów www każdej skali: od jednostronicowych wizytówek firm, po rozbudowane portale informacyjne EIP (Enterprise Information Portal). Profesjonalne tworzenie stron www we flashu, jest alerantywą dla standardowych statycznych stron www. Odróżniają się one przede wszystkim dynamiką prezentacji treści merytorycznych i przekazu graficznego. Flash pozwala nam w sensie dosłownym poruszyć samochód na stronie, sprawić by strona ożyła a przede wszystkim jeżeli wymaga tego cel projektu aby przyciągnęła i zaintrygowała internautę, naszego potencjalnego klienta. Tworzenie stron www cennik, dla nas to proces realizacji Państwa wizji. Wysoką umiejętnością należy określić profesjonalne projektowanie stron www, którego suma składowych wielu cech wpływa na osiągnięce w pełni wartościowe strony internetowe Zielona Góra. Podstawowe cechy naszej pracy, które odgrywają kluczową rolę to: zidentyfikowane potrzeb, określnie targetu i rodzaju odbiorców, ergonomia powiązana z wysokojakościowym projektem graficznym, optymalizacja kodu strony w celu jej jak najszybszego działania w przeglądarkach internetowych. Sugerując się względami obecnie bardzo wymagającego rynku, priorytetem jest jakość a przy tym jednoczesnie jesteśmy w stanie wykonać tworzenie stron www tanio. Warto wspomnieć iż tworzymy multimedialne prezentacje na wszelkich nośnikach danych: pamięci flash, DVD, Blu-Ray Disc.

Podzielenie współpracy na etapy ma na celu usprawnienie przebiegu realizacji i kontroli procesu produkcyjnego podczas tworzenia strony internetowej.

Zobacz przykładowe realizacje


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony