Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM


 

Dzięki wykorzystaniu zdjęć panoramicznych oraz nowoczesnych technologii możemy zaoferować Państwu nową formę prezentacji miejsc wartych pokazania. Wirtualny spacer stanie się niewątpliwie wielką atrakcją, jak i doskonałą reklamą, wmontowany w design strony internetowej, umożliwi wirtualny spacer. Zastosowanie technik animacji umożliwia obrót o 360 stopni w prawą jak i w lewą stronę prezentowanego pomieszczenia, krajobrazu, czy budynku z przejściami pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami. Dodatkowo możliwe jest dołączenie opisów prezentowanych miejsc zarówno w formie opisów tekstowych ,jak i opisów czytanych podczas prezentacji przez lektora.

     
 

Wirtualny spacer to doskonała forma prezentacji hoteli, salonów sprzedaży, miast, zabytkowych miejsc, przepięknych krajobrazów i szlaków turystycznych. Aby to wszystko pokazać nie trzeba już ograniczać się do suchych opisów tekstowych i prezentowania dużej ilości zdjęć. Podróżnik sam decyduje co chce zobaczyć, w którą stronę pójdzie i które drzwi otworzy.

   
 

 

Technologia, w której wykonany jest wirtualny spacer nie wymaga od użytkownika instalowania żadnych dodatkowych wtyczek, czy też programów. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Aby zwiększyć atrakcyjność oferowanej przez naszą firmę usługi przygotowaliśmy możliwość uruchomienia wirtualnego spaceru w technologii JAVA i Flash.

 


Copyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony