desktop
Zobacz wszystko zanim jeszcze postawisz tam fizycznie pierwszy krok

Panorama 360 czyli spacer 3D

Dzięki wykorzystaniu zdjęć panoramicznych oraz nowoczesnych technologii możemy zaoferować Państwu nową formę prezentacji miejsc wartych pokazania. Wirtualny spacer stanie się niewątpliwie wielką atrakcją, jak i doskonałą reklamą, wmontowany w design strony internetowej, umożliwi wirtualny spacer.

Zastosowanie technik animacji umożliwia obrót o 360 stopni w prawą jak i w lewą stronę prezentowanego pomieszczenia, krajobrazu, czy budynku z przejściami pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami.

Dodatkowo możliwe jest dołączenie opisów prezentowanych miejsc zarówno w formie opisów tekstowych jak i opisów czytanych podczas prezentacji przez lektora.

Szerokie zastosowanie wirtualnych wycieczek

Dla ośrodków sportowych, wypoczynkowych, hoteli, domów na sprzedaż

Wirtualny spacer to doskonała forma prezentacji hoteli, salonów sprzedaży, miast, zabytkowych miejsc, przepięknych krajobrazów i szlaków turystycznych. Aby to wszystko pokazać nie trzeba już ograniczać się do monotonnych opisów tekstowych i prezentowania dużej ilości zdjęć. Podróżnik sam decyduje co chce zobaczyć, w którą stronę pójdzie i które drzwi otworzy.

Prostota użytkowania

Nie potrzebna jest żadna wiedza specjalistyczna ani dodatkowe programy

Technologia, w której wykonany jest wirtualny spacer nie wymaga od użytkownika instalowania żadnych dodatkowych wtyczek, czy też programów. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Aby zwiększyć atrakcyjność oferowanej przez naszą firmę usługi przygotowaliśmy możliwość uruchomienia wirtualnego spaceru w technologii JAVA i Flash.

Zapytaj o ofertę

To nic nie kosztuje. Dowiesz się jakie rozwiązania możemy dla Ciebie przygotować. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – specjalnie dla Ciebie.