Projektowanie i Tworzenie Stron WWW

Logo ETCOM

   

Sprzedajesz na Allegro?

Teraz możesz robić to o wiele szybciej i wygodniej.


Zaprojektowaliśmy dla sprzedawców allegro wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż. Narzędzie komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro.pl, wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki.


Funkcje

Wystawianie aukcji.
Generator wspomagania aukcji + system powiększania miniaturek na naszym serwerze.
Wybór gotowych profesjonalnych szablonów.
Przegląd Twoich aukcji: wystawionych, sprzedanych, oczekujących na wystawienie, kopie robocze itp.
Bilans Twoich transakcji sprzedaży.
Sprawdzanie opłat za aukcję.
Możliwość przygotowania jednolitego opisu dla wielu aukcji.
Wystawianie aukcji i wsparcie dla sprzedaży międzynarodowej, w tym możliwość zdefiniowania osobnych cen i opisów danego towaru dla różnych serwisów aukcyjnych.
Wysyłanie użytych w opisie aukcji zdjęć i grafik na serwer FTP.
Możliwość ręcznego zgrupowania dowolnych aukcji.
Możliwość powiązania aukcji z danym towarem.
Obsługa parametrów specyficznych dla danych kategorii aukcji.
Możliwość wykorzystania pól własnych w opisach aukcji oraz wiadomościach.
 


Atuty korzystania z naszego oprogramowania.

 
Oszczędzasz na pieniądzach. Wszystkie zdjęcia do aukcji znajdują się na naszym serwerze. Przykładowo za zdjęcia dla allegro musisz średnio zapłacić 50 gr. x 100 aukcji = 50 zł - tyle tracisz wystawiając 100 aukcji. Za pomocą naszego oprogramowania nie płacisz nic.
Otrzymujesz system wspomagania sprzedaży - na jednej aukcji masz linki z zdjęciami do innych aukcji.
Więcej zadowolonych klientów, dzięki sprawniejszej obsłudze transakcji.
Nie musisz płacić za profesjonalne szablony aukcji do allegro.
Wydajną kontrolę płatności od klientów i możliwość przygotowania skutecznej strategii sprzedaży.

Przyjazny użytkownikowi panelCopyright by ETCOM 2018     |    Polityka prywatności    |     Projektowanie stron www - Oryginalnie, ale zgodnie z trendami. Funkcjonalnie, ale nieszablonowo.
Barwnie, ale biznesowo. Bez wątpienia wymagania właścicieli firm i internautów wobec stron www stale rośnie. Profesjonalne projektowanie stron www oznacza umiejętność realizowania tych wymagań w naprawdę kreatywny sposób. Obiektywnie patrząc, profesjonalne tworzenie stron www to jest to, na czym właśnie my znamy się najlepiej. Co nas wyróżnia? Tworzenie stron www we Flashu oraz wszelkimi innymi metodami. Kreacja oparta na wiedzy, doświadczeniu i inwencji indywidualnie dostosowanych do zlecenia. Rozsądne ceny. Nie jest sztuką wydać pieniądze, ale jest sztuką wydać je mądrze i rozsądnie. Dlatego naszym punktem honoru jest także tworzenie stron www tanio. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty, jakie generuje tworzenie stron www cennik dostępny jest w naszym serwisie. Projektowanie stron www - Zielona Góra, strony internetowe Zielona Góra.
Mapa strony